29 مهر 1402/ در کدام مناطق بارانی است؟


آفتاب نیوز :

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: امروز در ارتفاعات مازندران و شرق خراسان رضوی بارش پراکنده و روز یکشنبه در ارتفاعات مرکزی البرز بارش پراکنده پیش بینی می شود.

همچنین در برخی مناطق سیستان و بلوچستان، ارتفاعات هرمزگان و کرمان افزایش ابر، بارش پراکنده، رعد و برق و وزش باد چندین ساعته پیش بینی می شود که موجب گرد و خاک می شود.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات جوی از بارش باران در مناطق مختلف کشور و افزایش وزش باد و گرد و خاک در کمربند شرقی خبر داد.

صادق ضیائیان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، درباره وضعیت جوی کشور گفت: از امروز (8 مهر) تا دوشنبه (1 آبان) در مناطق جنوب شرق کشور بارش شدید باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود. بیشترین بارندگی امروز در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان، شرق و شمال هرمزگان خواهد بود و امروز در البرز مرکزی و ارتفاعات زاگرس جنوبی بارش پراکنده پیش بینی می شود.

وی افزود: روز سه شنبه (11 آبان) با گذر امواج جوی در سطح متوسط ​​در نواحی غربی کوه ها و دامنه های مرکزی زاگرس، ارتفاعات و دامنه های مرکزی البرز، افزایش ابر، بارش باران و رعد و برق، و باد

به گفته رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت خطرات بحران جوی، روز چهارشنبه (12 آبان) دامنه فعالیت سامانه بارشی افزایش می یابد و بارش ها در غرب کشور و در سواحل ادامه دارد. کشور دریای خزر و به تدریج در مرکز، جنوب شرق کشور. امروز در شرق کشور تا ساعاتی دیگر افزایش سرعت باد گاهی همراه با گرد و خاک پیش بینی می شود.

فرهیختگان افزود: امروز در دریای خزر و خلیج فارس در روزهای شنبه و یکشنبه اوایل ماه جاری مواج خواهد بود.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات جوی درباره وضعیت جوی دو روز آینده تهران نیز اظهار داشت: فردا (9 مهرماه) آسمان تهران صاف تا کمی ابری و گاهی وزش باد و ریزگرد خواهد بود. حداقل خواهد بود. 16 و بیشینه 26 درجه و در روز دوشنبه (10 آبان) نیمه ابری تا نیمه ابری و وزش باد، کمینه 16 و بیشینه 24 درجه.

ضیائیان در پایان گفت: امروز و فردا (8 و 30 مهرماه) اهواز با 36 و 34 درجه گرمترین و شهرکرد با 4 و 3 درجه گرمترین است.

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
بازار مسکن، کارگرانقتل داریوش مهرجوییمهدی طارمی، پورتوقیمت دارو، ارز دارویی، سرطانشهرهای هوشمند، تحقیقات استراتژیک، انسان گراییسیستم ارزی، موسسه مطالعات استراتژیک، اطلاعات بازاردانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، 2 درصد از بهترین دانشمندان جهان، معاون تحقیقات و فناوریدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، رزرو خوابگاه، دفتر دانشجوییدانشگاه بوعلی سینو فراخوان پذیرش مدرس غربالگری متقاضیانموکب های استان سمنون، راهپیمایی اربعین حسینی، ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنون جناب آقای جابر دوست محمدیان