10 دلیل استفاده از پارچه مبلی نانو ترک برای افزایش طول عمر که از آن بی خبرید

اولین چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که پشم مانند پارچه مبلی نانو ترک یک پارچه ظریف است. اگر مبل پشمی دارید، باید از خیس شدن بیش از حد آن یا استفاده از مواد شیمیایی خشن روی آن خودداری کنید.

بهترین راه برای تمیز کردن پشم با محصولات خشکشویی است که در اکثر فروشگاه های کالاهای خانگی موجود است. دستورالعمل های روی ظرف را دنبال کنید و از مقدار مناسب محصول استفاده کنید.

کتان پارچه ای بادوام با کیفیت های مطلوب فراوان است. در برابر آلودگی و لکه مقاوم است. کتانی علاوه بر دوام، پارچه ای جذاب با بافتی زیبا است و در طیف گسترده ای از رنگ های مدرن عرضه می شود.

متأسفانه، عیب اصلی پارچه آسیب پذیری آن در برابر نور خورشید، رطوبت و آب است. مبل کتانی که در زیر نور مستقیم خورشید قرار می گیرد، مانند هر الیاف طبیعی دیگر مانند پنبه یا پشم، به مرور زمان محو می شود.

پارچه

کتانی در شرایط مرطوب به خوبی پوشیده نمی شود زیرا رطوبت را به راحتی جذب می کند و نسبت به سایر پارچه ها زمان بیشتری برای خشک شدن دارد. این ماده همچنین در هنگام قرار گرفتن در معرض رطوبت با سرعت بالایی چروک می شود – برای آب و هوای مرطوب ایده آل نیست.

برای تمیز کردن کتانی، یک شوینده ملایم حل شده در آب ولرم به خوبی جواب می دهد. از مصرف بیش از حد مواد شوینده خودداری کنید.

کنف یک الیاف طبیعی است که شبیه پارچه کتان یا پنبه است. کنف قوی، بادوام است و می تواند برای مبلمان داخلی یا خارجی استفاده شود. کنف یک پارچه معمولی برای مبل نیست، اما یک پارچه محبوب برای لباس است. کنف واقعاً خوب می‌پوشد و با تکنیک‌های تمیز کردن مناسب سال‌ها دوام خواهد آورد.

برای تمیز کردن اثاثیه مبل کنفی، باید سطح را به طور مرتب با برس نرم جاروبرقی بکشید تا هرگونه کثیفی یا زباله‌های سست از بین برود. همچنین اگر لکه های سختی روی روکش مبل دارید، ممکن است مبل را با آب داغ و مواد شوینده یا جوش شیرین تمیز کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.