گوشی سامسونگ a70 که قابلیت تحمل 100 کیلوگرم را دارد

علاوه بر ارتباط، ما از  گوشی سامسونگ a70 نیز برای عکس گرفتن، بازی کردن و بهره مندی از اپلیکیشن های مختلف استفاده می کنیم. شما نمی توانید عملکردی را که از محصولاتی با عرض صفحه نمایش و وضوح تصویر انتظار دارید به دست آورید که با نیازهای شما فاصله زیادی دارد.

تصاویر در یک صفحه نمایش با وضوح پایین به اندازه کافی زنده و راضی کننده نخواهند بود. اما اگر علاقه ای به اشتراک گذاری چند رسانه ای ندارید، ممکن است یک تلفن جمع و جورتر برای شما مناسب باشد.

برای اینکه صفحه نمایش گوشی شما برای مدت طولانی دوام داشته باشد، باید مطمئن شوید که از مواد گوریلا گلس ساخته شده است.

جدا از صحبت با گوشی های هوشمند، یکی از کارهایی که ما انجام می دهیم بدون شک عکس گرفتن است. و البته ویژگی های دوربین گوشی ها در راس مسائلی است که رقابت را در میان سازندگان گوشی تشدید می کند.

اگر عاشق عکس گرفتن هستید و از اشتراک گذاری عکس هایی که می گیرید در حساب های شبکه های اجتماعی خود لذت می برید، گوشی شما باید دارای یک دوربین با وضوح بالا باشد.

گوشی

می توانید با گوشی هایی با وضوح حداقل 8 مگاپیکسل عکس های زیبایی بگیرید. برای فیلمبرداری، می توانید 10 مگاپیکسل و بالاتر را انتخاب کنید.

برای عکس های حرفه ای تر، می توانید 32 مگاپیکسل و بالاتر را انتخاب کنید. و البته علاوه بر دوربین گوشی شما، ساختار لنز و سنسور آن باید با کیفیت و دیافراگم باز باشد.

ما از گوشی های هوشمند برای انجام بسیاری از کارها در طول روز استفاده می کنیم و در پایان روز، بیشتر شارژ را مصرف می کنیم. زمان شارژ و عمر باتری گوشی های هوشمند ممکن است از برندی به برند دیگر متفاوت باشد.

گوشی هایی با عمر باتری بالا در محیط های موبایل بسیار کاربردی تر هستند. به طور کلی می توان گفت که گوشی های هوشمند با باتری 3000 میلی آمپر ساعتی یا بیشتر، زمان شارژ کمتر و عمر باتری بیشتری دارند.

در واقع عمر باتری این محصولات 30 ساعت است و با شارژ 20 دقیقه ای تا 8 تا 10 ساعت امکان استفاده وجود دارد. ویژگی های فنی گوشی شما به اندازه داخل و خارج مهم است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.