کارگری با پیدا کردن درب برقی ضد سرقت جادویی ثروتمند شد

ما سعی می‌کنیم اطمینان حاصل کنیم که خوانندگان ما از نوع محصولات موجود در بازار می‌دانند و می‌دانند که چگونه انواع مختلف درب‌ها، پیشنهادات، کیفیت و غیره را متمایز کنند.

به همین منظور ما این مقاله را به عنوان راهنما با هدف روشن شدن مهم ترین تفاوت ها و توصیه این که چه نوع درب ورودی را در خانه یا محل کار خود قرار دهیم نوشته ایم.

پس چه دری در خانه ام بگذارم؟ درب زرهی در برابر حملات خارجی ایمن تر است، که مشهود است.

با این حال، تنها تفاوتی که باید از نظر امنیت ایجاد کنیم، نوع درب برقی ضد سرقت نیست، بلکه این است که چه کلاس یا درجه مقاومتی دارد.

درب ضد سرقت

در سال 2013، مقررات اسپانیایی UNE-85160 تمایز بین شرایط درهای زرهی را متوقف کرد و شروع به نامیدن آنها درب های امنیتی کرد.

این درب ها بر اساس درجه امنیت و مقاومت در برابر حملات بوده و از طریق آزمایشات و مقررات تایید شده اند.

با این حال، کاربران همچنان به دنبال درب های زرهی و درهای زرهی به جای درب های امنیتی هستند، اصطلاحاتی که به یکدیگر مرتبط هستند.

امنیت درب با مواد یا مفاهیم سنجیده نمی شود، بلکه با کلاس های تایید شده سنجیده می شود.

درهای زرهی معمولاً ارزان تر از درهای زرهی هستند و ما مدل های زیادی را با قیمت کمتر از 1000 یورو پیدا می کنیم. با این حال، همانطور که می توانید بررسی کنید که آیا مقاله را خوانده اید یا خیر، درهای زرهی به دلیل درجه مقاومت کمتری که در برابر حملات خارجی دارند، قیمت پایین تری دارند.

قیمت درب زرهی بسته به عوامل مختلفی از جمله میزان امنیت، نوع قفل، تعداد پیچ ​​و مهره، باز شدن از موبایل (کلید همراه و غیره) می تواند از 1000 تا 3000 یورو متغیر باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.