پوشیدن بلوز زنانه چینی قانون عجیبی است که برای خرید خودرو ارزان قیمت گذاشتند

مد اداری بسیاری از جنس منصف معتقدند که توری یکی از ویژگی های مد صمیمی یا شبانه است. و کاملا بیهوده یک بلوز توری هم در یک مهمانی پر سر و صدا و هم در محل کار کاملاً مناسب است.

برای دفتر، یک بلوز زنانه چینی با بافت متراکم و از همه بهتر مشکی انتخاب کنید. می توانید از دامن مدادی یا شلوار تنگ صاف به عنوان زیره استفاده کنید. یک محصول توری هر سبک اداری را زنانه تر می کند.

تصویر عاشقانه اگر به یک قرار عاشقانه می روید، یک دامن سفید یا گشاد با شلوار جین آبی به شما کمک می کند تا ظاهری لمس کننده و تا حدودی ساده لوحانه ایجاد کنید.

به عنوان مثال، به اصطلاح دامن آفتاب. لباس برای مراسم تشریفاتی برای یک مهمانی با دوستان یا یک مراسم رسمی تر، یک بلوز توری را با شلوار لی شیک و کفش پاشنه بلند ست کنید.

بلوز

این لباس تضمینی است که شما را به شاهزاده خانم هر شب جشن تبدیل می کند. در این مورد، شما همچنین می توانید یک بلوز ساخته شده از توری نازک نیمه شفاف را انتخاب کنید.

فراموش نکنید که یک سوتین با کیفیت در رنگی که با لباس شما همخوانی دارد انتخاب کنید. چند نکته گستاخانه آیا خود را به اندازه کافی شجاع یا حتی کمی جسور می دانید و مهمتر از همه، از تلاش نمی ترسید؟

سپس یک بلوز مشکی توری و یک دامن کوتاه از مواد متراکم هم رنگ بپوشید. به هر حال، این بلوز است که خانه های مد معروف به دختران برای پوشیدن در فصل جدید پیشنهاد می کنند.

این قطعا بر وقار چهره شما تأکید می کند و نه تنها برای موقعیت های خاص، بلکه برای زندگی تجاری روزمره نیز مناسب است. بلوز توری یک چیز واقعا شیک و همه کاره است، اما همه خانم ها نمی توانند چنین لباسی را بخرند.

اگر صاحب خوش اندام باریک نیستید، نباید بلوز توری بپوشید. این یک لباس نسبتاً آشکار است که نه تنها می تواند بر مزایای شکل تأکید کند، بلکه به طور قابل توجهی تصویر را به طور کلی خراب می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.