پاره شدن کفش ایمنی سبلان موجب توقیف 20 خودرو حامل کالای قاچاق در جاده سمنان شد

در هر زمینه و بخش کاری، مهم است که با استفاده از کفش ایمنی سبلان از راحتی پاها غافل نمی شوید زیرا بهره وری و تحرک کارکنان در خطر است. کفش‌های ایمنی موجود در بازار در انواع مختلفی عرضه می‌شوند تا با تمام فرم‌های پا مناسب باشند.

برای مثال می توانید مدل هایی با پاپوش، پی وی سی، بند و … پیدا کنید، برای قضاوت در مورد راحتی یک کفش، باید برای امتحان کردن آن وقت بگذارید و با آن راه بروید.

به نوبه خود، کف پاها به پاها اجازه می دهد که در تماس مستقیم با زمین نباشند. آنها حمایت متعادلی از کارگران می کنند و هرگونه امواج ضربه ای را خنثی می کنند.

کفشی که مناسب هر خواسته و سلیقه ای باشد. اگر زمانی لازم بود هنگام پوشیدن کفش ایمنی یک کد لباس خاص اتخاذ شود، امروز دیگر اینطور نیست. در واقع، آنها در طول سال ها دستخوش چندین پیشرفت شده اند و اکنون انتظارات کارگران را برآورده می کنند.

آنها به تدریج به بخشی از زندگی روزمره افراد تبدیل می شوند و دیگر فقط برای کارمندان شرکت در نظر گرفته نمی شوند. به منظور جلب رضایت بیشتر کاربران، کفش ایمنی نیز برای تمامی جنسیت ها و گروه های سنی مناسب است.

کفش

برخی از برندها از طراحی مدل هایی با سبک های اصلی و کاربردی مانند یکدیگر دریغ نمی کنند. چه زن باشید و چه مرد، در یافتن کفش ایمنی مناسب با ترجیحات خود مشکلی نخواهید داشت.

ضمناً ذکر این نکته حائز اهمیت است که حتی در صورت انطباق با خواسته های کاربران، کفش های ایمنی تمامی استانداردهای موجود را رعایت می کنند. برای جلوگیری از غافلگیری ناخوشایند، قبل از تصمیم گیری در مورد یک مدل یا مدل دیگر، از فروشندگان سؤال بپرسید.

انتخاب کفش ایمنی نمی تواند بداهه باشد. برای کمک به شما در تحقیقات خود، در اینجا عناصر اصلی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. اگرچه آنها تقریباً یکسان هستند، اما کفش های ایمنی با کفش های کار و کفش های محافظ متفاوت هستند. تفاوت اصلی در استاندارد و مقاومت انگشت محافظ است.

در حالی که کفش های ایمنی مطابق با استاندارد EN ISO 20345 هستند و کلاهک محافظ پنجه آنها قادر به مقاومت در برابر ضربه های 200 ژول است، کفش های محافظ با استاندارد EN ISO 20346 مطابقت دارند و در برابر ضربه های 100 ژول مقاوم هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.