واکنش عجیب ستاره استقلال به گفتگوی جنجالی بیرانوند در روز نو

محمدرضا خالدآبادی دروازه بان جوان “استقلال” که مانند همه هم تیمی هایش برای دریافت بخشی از قراردادش به ساختمان این باشگاه رفته بود، هنگام خروج با خبرنگاران حاضر روبرو شد. وی درباره مطالبات فوتبالیست های «استقلال» گفت: چندین خواسته به ما رسید، بزرگان تیم آمدند و گفتند چه باید کرد.

وی درباره صحبت های علی ریزو بیرانوند که دیشب اعلام کرده بود خالد عبادی باید به جای سید حسین حسینی به هانگزو می رفت، گفت: این انتخاب خودشان بود. زمانی که نامم در لیست بود تمام تلاشم را کردم و حالا که نامم در لیست نیست برای تیم ایران آرزوی موفقیت دارم. وقتی آنجا بودم تمام تلاشم را کردم.

دروازه بان امیدا درباره حذف این تیم از المپیک پاریس به دلیل دریافت کارت زرد تاکید کرد: علاوه بر این اگر یک گل دیگر به افغانستان می زدیم، کارت های زرد را نمی شمردیم. البته مسئولان گفتند که کارت زرد نگیرید اما فکر می کنم داوران به راحتی کارت زرد نشان دادند. مثلا در بازی اول که سه بر صفر جلو بودیم در هنگام تعویض به بازیکن ما کارت داد.

خالدآبادی در پاسخ به سوال خبرنگاری که می خواست واکنش وی به صحبت های بیرانوند را بداند، گفت: هر جا باشم تلاش می کنم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا از انتخاب استقلالی ها راضی است یا خیر، گفت: 100 درصد راضی هستم.

خالدآبادی در خصوص اینکه آیا با جواد نکونام درباره فرصت دادن به او صحبت کرده است یا خیر، افزود: آقای جواد (نکونام) همیشه به من لطف دارند. سعی می کنم دیدگاه آنها را درک کنم.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
بازار مسکن، کارگرانقتل داریوش مهرجوییمهدی طارمی، پورتوقیمت دارو، ارز دارویی، سرطانشهرهای هوشمند، تحقیقات استراتژیک، انسان گراییسیستم ارزی، موسسه مطالعات استراتژیک، اطلاعات بازاردانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، 2 درصد از بهترین دانشمندان جهان، معاون تحقیقات و فناوریدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، رزرو خوابگاه، دفتر دانشجوییدانشگاه بوعلی سینو فراخوان پذیرش مدرس غربالگری متقاضیانموکب های استان سمنون، راهپیمایی اربعین حسینی، ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنون جناب آقای جابر دوست محمدیان