نشستن روی میز و صندلی پلاستیکی شیراز موجب اصابت گلوله جنگی به نیروی امنیتی شد

چهار پایه، یک صندلی و یک تکیه گاه، از همان مواد درشت قالب‌گیری شده، گاهی سبز، اما اغلب سفید. یک مدل استاندارد، بدون جذابیت یا زیور، از غزه تا کربلا، از حماه تا عقبه، که هم در مراکز شهرها و هم در اردوگاه‌های پناهندگان، در پای ساختمان‌ها و روی پشت بام‌ها، در کنار دریا و نه در خط مقدم استفاده می‌شود.

این میز و صندلی پلاستیکی شیراز راحتی برای فقرا، مقاوم در برابر همه خاک ها و همه آب و هوا، که در غرب به عنوان یک لوازم جانبی ساده باغ به حساب می آید، جزء کلیدی منظر شهری عرب است.

برای روزنامه‌نگار خارجی، در جستجوی تماس‌ها و نقاط مرجع، این یک متحد گرانبها، عامل بی‌نظیر جامعه‌پذیری، تسهیل‌کننده بی‌نظیر مصاحبه‌ها است.

نویسنده این سطور در بیست و دو سال کار در خاورمیانه  که هجده سال از آن را در قاهره، رام الله و بیروت زندگی کرده است ساعت های بی شماری را بر روی این میز و صندلی های پلاستیکی تاشو تقلیدی گذرانده است تا به مشاهده، بحث و بررسی و پرکردن آن بپردازد.

میز

نوت بوک ها با پایان یافتن این دوره، با نزدیک شدن به اسکان مجدد در سواحل سن، زمان آن فرا رسیده است که نگاه را معکوس کنیم و بگوییم صندلی پلاستیکی سفید در مورد خاورمیانه چه می گوید.

حضور همه جانبه این مقاله به ظاهر بی ضرر گواه درهم تنیدگی فضاهای عمومی و خصوصی در شهرهای عربی است. بیرون کشیدن یک میز و صندلی پلاستیکی روی ایوان خانه، همانطور که بسیاری از ساکنان این منطقه به آن عادت دارند، مانند طولانی کردن آن روی آسفالت است.

میز و صندلی های پلاستیکی فضای باز معمولاً در فضای باز نصب می شوند: در بالکن. در تراس. در باغ.

برای لذت بردن از آنها سال به سال، آنها باید با دقت محافظت و نگهداری شوند، صرف نظر از مواد: رزین بافته شده. خیزران. آلومینیوم. استیل و شیشه
پلاستیک. ساج. بنابراین، شما باید هر عنصر را تمیز و محافظت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.