نشستن روی فوم سقفی کرومیت موجب درمان گودی کمر می شود

استفاده از فوم سقفی کرومیت در ترمیم ترک ها موثر است. پس از استفاده از فوم پلی اورتان، حجم آن در محل اعمال افزایش می یابد. در تعمیر و مونتاژ درب و پنجره کاربرد دارد. از استحکام پیوند بالایی برخوردار است. به همین دلیل نمی توان آن را از سطوحی که روی آن اعمال می شود جدا کرد.

فوم سقفی پلی اورتان چیست؟

فوم پلی یورتان ترکیبی از مواد پرکننده و عایق یک جزئی، نیمه سفت و ترکیبی به صورت اسپری است که رطوبت موجود در هوا را درمان می کند و در حین پخت منبسط می شود.

فوم پلی اورتان انعطاف پذیر عمدتاً برای مونتاژ در و پنجره، انواع برنامه های پر کردن فضای خالی، عایق صدا و حرارت، موانع ضد آب و عایق های نسوز استفاده می شود.

پس از اعمال فوم پلی اورتان، به سرعت با رطوبت موجود در هوا واکنش داده و منبسط می شود. به لطف قدرت چسبندگی برتر پلی اورتان، به سطوحی که روی آن اعمال می شود، محکم می چسبد.

فوم

استفاده گسترده از فوم پلی یورتان اسپری در مجموعه های پوششی ساختمان، از جمله دیوارها، سقف ها، کف، اتاق زیر شیروانی، فضاهای خزنده و سقف مستقیماً با بهبودهای دستوری در بهره وری انرژی و به ویژه الزامات کاهش نشت هوا در ساختمان مرتبط است.

قوانین ساختمانی سختگیرانه فزاینده، مانند عنوان 24 کالیفرنیا و آیین نامه بین المللی حفاظت از انرژی شورای بین المللی کد، سازندگان را مجبور به استفاده از موادی می کند که مصرف سوخت فسیلی را کاهش می دهد و انرژی را حفظ می کند.

در سطح جهانی، منطقه آسیا و اقیانوسیه دارای بزرگترین بازار ساخت و ساز به رهبری هند، چین و بسیاری از کشورهای آسیای جنوب شرقی است.

در هند، دولت پروژه هایی مانند 100 شهر هوشمند و «مسکن برای همه تا سال 2022» را راه اندازی کرده است که انتظار می رود به طور قابل توجهی بازار ساخت و ساز مسکونی هند را در دوره پیش بینی شده هدایت کند.

این کشور حتی شاهد علاقه زیادی از سوی سرمایه گذاران خارجی در بخش زیرساخت ها بوده است. با توجه به تمامی عوامل ذکر شده در بالا، بازار اسپری فوم پلی یورتان احتمالا در سال های آینده افزایش خواهد یافت.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.