منصوری: راه آهن کردستان و فرودگاه سکز در سفر رئیسی افتتاح می شود

به گزارش آرانیوز، محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور صبح امروز (سه شنبه 27 مهرماه) در جلسه بررسی تصویب سفر استانی رئیس جمهور و دولت به کردستان و بررسی برخی پیشنهادات برای سومین سفر رئیس جمهور در این استان با تبریک عملیات محور مقاومت در فلسطین گفت: امیدواریم شاهد تحقق وعده امام خمینی (ره) مبنی بر نابودی رژیم صهیونیستی باشیم.

وی در ادامه با بیان اینکه رئیس جمهور در آینده نزدیک به اقلیم کردستان سفر می کند، تصریح کرد: باید سرمایه گذاری در این منطقه تسریع شود و مشکلات سرمایه گذاران حل شود تا شاهد ایجاد اشتغال و رونق تولید باشیم.

وی با اشاره به اینکه پس از 18 سال در سفر بعدی رئیس جمهور پروژه راه آهن کردستان و فرودگاه سقز به بهره برداری می رسد، گفت: در 2 سال گذشته این پروژه 40 درصد پیشرفت داشته و به اتمام رسیده است. . در دولت سیزدهم

وی افزود: 60 هزار ساخت و ساز نیمه تمام در کشور داریم که تکمیل آن به 9 هزار نیروی کار نیاز دارد و اگر تورم هم نباشد باید 30 سال بودجه عمرانی هزار و 401 داشته باشیم که بیشترین بودجه عمرانی در سال جاری بوده است. سال گذشته و 300 تلاش پروژه در حال تکمیل است. ما باید سراغ چیزهایی برویم که فقط سرمایه و صنعت تولید می کند و خود به خود به ساخت و سازهای جدید منجر می شود، بنابراین باید در صنایع مولد سرمایه گذاری کنیم.

منصوری تصریح کرد: مجموعه بنیاد مصطفان با 18 هکتار زمین در شهرستان سنندج که نیمی از آن اکنون سوله است، در گذشته کارخانه نساجی بوده که اکنون منفجر شده است و باید برای مفید شدن این زمین تعیین تکلیف شود. .

وی با بیان اینکه دولت کمک های لازم را برای توسعه اقلیم کردستان و رفع نیازها انجام خواهد داد، خاطرنشان کرد: پیگیری لاستیک معروف کردستان برای افزایش سطح اشتغال، تکمیل معدن طلای این منطقه که مورد هجوم قرار گرفت. در سفر قبلی به کردستان انجام شده بود رئیس جمهور و اجرای فعالیت های معدنی، جدید توسط تاسیکو (وابسته به تامین اجتماعی) و ایمیدرو (تحت وزارت بهداشت) و معرفی مناطق معدنی توسط بهداشت منطقه به تاسیکو از جمله مواردی است که باید پیگیری شود.

معاون اجرایی رئیس جمهور با تاکید بر اعلام خبر ساخت شهرک صنعتی بیجار در سفر آتی رئیس جمهور به کردستان گفت: صدور مجوز منظم برای ساخت شهرک صنعتی چندین سال زمان می برد اما در آینده نزدیک. باید با سفر رئیس جمهور به کردستان موافقت شود و واحدهای صنعتی این شهرک تا 5 سال آینده به بهره برداری برسد.

وی درباره مشکل هتل 5 ستاره سنندج نیز گفت: اگر بانک مقصر باشد مشکل را حل می کند. تولید پانل های گچی که سرمایه گذار دارد باید هر چه سریعتر مجوز بگیرد.

منصوری تاکید کرد: صندوق توسعه ملی منابع پولی خوبی دارد اما مشکل اینجاست که برخی از مناطق با اقتصاد ضعیف نمی توانند به منابع این صندوق متصل شوند و بیشتر منابع این صندوق در مناطق غنی هزینه می شود.

قائم مقام مدیرعامل گفت: در دور دوم سفرهای استانی، وظایف جدید را به بانک ها اعلام نمی کنیم، زیرا هنوز منبع تایید تورهای دور اول را نداده اند و تنها 1000 میلیارد داده اند. تومان. از 6 تلاش.» اگر دولت دستور بدهد که بانک دیجیتال باید به تولید در یک استان اختصاص یابد، باید آن را تا زمانی که اجرا شود پیگیری کنیم و رهگیری کلی تأثیری ندارد، بنابراین واگذاری جدید را به بانک ها ابلاغ نمی کنیم. .

انتهای پیام/

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
بازار مسکن، کارگرانقتل داریوش مهرجوییمهدی طارمی، پورتوقیمت دارو، ارز دارویی، سرطانشهرهای هوشمند، تحقیقات استراتژیک، انسان گراییسیستم ارزی، موسسه مطالعات استراتژیک، اطلاعات بازاردانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، 2 درصد از بهترین دانشمندان جهان، معاون تحقیقات و فناوریدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، رزرو خوابگاه، دفتر دانشجوییدانشگاه بوعلی سینو فراخوان پذیرش مدرس غربالگری متقاضیانموکب های استان سمنون، راهپیمایی اربعین حسینی، ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنون جناب آقای جابر دوست محمدیان