مصرف چای 100 گرمی شهرزاد برای درمان ام اس مفید است

گیاه کاملیا سیننسیس، گیاهی که از برگ‌های آن چای 100 گرمی شهرزاد درست می‌شود، یکی از اولین گیاهانی بود که روی زمین کشت شد: 5000 سال است که شناخته شده است. برگ های Camellia sinensis باعث پیدایش انواع مختلف چای می شود.

تفاوت در مجموعه و مهمتر از همه در فرآوری است که باعث ایجاد چای سیاه سفید، سبز، زرد، سبز آبی، سیاه، قرمز و چای سیاه دودی می شود.

در ایتالیا و به طور کلی در دنیای غرب، مصرف چای سیاه بیش از هر چیز مرسوم است، در حالی که در شرق استفاده از سبزه غالب است.

به عنوان مثال در ژاپن به طور متوسط ​​12 فنجان چای سبز در روز مصرف می شود که فواید زیادی برای سلامتی دارد. برگ چای از 50 درصد پلی فنول تشکیل شده است که برای سلامتی بسیار مفید است.

به ویژه، کاتچین ها دارای مطالعات بالینی مثبت هستند که بر روی هزاران نفر انجام شده است. فرآوری چای سیاه مستلزم این است که پلی فنل ها تبدیل به رنگ تیره کلاسیک و عطر معمولی چای مصرف شده در ایتالیا شوند.

چای

بنابراین اثرات مفید بر سلامتی از بین می رود و تنها اثر تحریک کننده کافئین باقی می ماند. از طرف دیگر، در تولید چای سبز، پلی فنول ها رعایت می شود: دم کرده رنگ روشن تر، تقریبا شفاف و با طعمی بسیار لطیف است.

چای آبی/سبز اولانگ جایی در این بین است: تنها درصد کمی از کاتچین ها از بین می رود تا به نوشیدنی عطر و رنگ بدهد، که حتی برای کام های “غربی” که به چای سیاه عادت کرده اند دلپذیر می شود.

تنها دو راه جایگزین وجود دارد: تهیه یک دمنوش پیشرفته یا گرفتن عصاره برگ. تهیه دمنوش باید از چای سبز مرغوب و ترجیحاً از کشت ارگانیک، دست ساز و بسیار تازه شروع شود.

در عمل باید از کیسه‌های کلاسیک که چای‌های کم ارزش و فرآوری شده مکانیکی در آن‌ها ختم می‌شود، پرهیز کرد و روی کیسه‌هایی تمرکز کرد که باید کل برگ‌های خشک و نورد شده در آنها یافت شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.