مصرف پودر بستنی میهن برای ترمیم نیش پشه بسیار مناسب است

بازار جهانی پودر بستنی میهن بر اساس جغرافیا را می توان بیشتر به آمریکای شمالی، اروپا، آسیا-اقیانوسیه، آمریکای جنوبی و سایر نقاط جهان تقسیم کرد. در سال 2021، بازار جهانی پودر بستنی تحت سلطه منطقه آسیا و اقیانوسیه با 36 درصد از سهم بازار بود.

حضور چندین بازیگر محلی و منطقه ای، ابتکارات مختلف دولت برای ترویج تقاضای فزاینده برای محصولات غذایی ارگانیک و افزایش کاربردها در غذاهای تجاری و خانگی، همگی عواملی هستند که به سهم بزرگ این بازار منطقه ای کمک می کنند.

علاوه بر این، افزایش درآمد قابل تصرف و سطح بالاتر زندگی به رونق بازار کمک می کند. در پیش بینی بازار پودر بستنی، انتظار می رود هند و چین به طور قابل توجهی توسعه پیدا کنند. برای تولید کنندگان بستنی، استرالیا جذاب ترین بازار است.

جدای از آن، افزایش جمعیت در کشورهای در حال توسعه منجر به افزایش تقاضا برای غذاهای آسیایی، افزایش درآمد قابل تصرف افراد با درآمد متوسط و دور شدن مصرف‌کنندگان از مواد مصنوعی یا افزودنی‌های محصولات غذایی می‌شود که همگی به افزایش تقاضا برای پودر بستنی، برخی از عوامل اصلی محرک بازار جهانی پودر بستنی است.

پودر

علاوه بر این، کسب‌وکارها به دنبال گواهی‌های دولتی مختلف هستند تا از طریق تولید کالاهای منحصربه‌فرد که با تمایل مصرف‌کنندگان به طعم‌های لبنی غنی، خامه‌ای و ارگانیک مطابقت دارد، مزیت رقابتی به دست آورند و همچنین مشتریان خود را افزایش دهند. در طول دوره پیش بینی شده، پیش بینی می شود محصولات پودر بستنی بازار پودر بستنی را گسترش دهند.

نوآوری طعم های ممتاز و نوآورانه باعث رشد بازار می شود. تولیدکنندگان پودر بستنی در حال توسعه کالاهایی با مواد اولیه درجه یک و جدید هستند تا به مزیت رقابتی دست یابند و برای مخاطبان بیشتری جذابیت داشته باشند.

در نتیجه، مشتریان آنها نیز رشد می کنند. علاوه بر این، مقررات سودمند، پیشرفت های بازار را در نظر می گیرند. به عنوان مثال، FDA از یک جلسه استماع عمومی در مورد قانونی سازی کانابیدیول در ایالات متحده حمایت کرد. در نتیجه، کسب‌وکارهای مهم از فرصت متمایز کردن پیشنهادات خود با انتشار اقلام جدید استفاده می‌کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.