مصرف عسل بهاره سبلان موجب بالا رفتن دمای بدن می شود

برای حفظ تمام خواص عسل بهاره سبلان چه در استفاده موضعی و چه در رژیم غذایی، کیفیت عسل مهم است. بنابراین انتخاب عرضه ضروری است.

عسل طبیعی را انتخاب کنید. عسل طبیعی در ابتدا خالص است، یعنی با شکر یا شیرین کننده دیگری با کیفیت کمتر مخلوط نشده باشد. همچنین عسلی است که پاستوریزه نشده است.

در واقع، فرآیند پاستوریزه کردن شامل حرارت دادن عسل تا دمای بالاتر از 43 درجه سانتیگراد یا 110 درجه فارنهایت است، و نه قرار دادن آن در معرض هیچ فرآیند صنعتی دیگری که می تواند بیشتر آنزیم ها، آنتی اکسیدان ها و سایر خواص مفید مانند اثر آنتی بیوتیکی آن را از بین ببرد.

منابع محلی را انتخاب کنید. راه دیگر برای اطمینان از داشتن یک محصول با کیفیت، انتخاب یک منبع محلی و منحصر به فرد است، یعنی از عسل هایی که از کشورهای کم تقاضا یا مخلوط با آن ها می آیند، خودداری کنید. به عنوان مثال، ما اغلب با انگشت به سمت کسانی که منشاء چینی دارند اشاره می کنیم.

این احتیاط علاوه بر اینکه استدلالی به نفع اقتصاد محلی و محیط زیست است، به شما این امکان را می دهد که تقلب، دستکاری پنهان عسل را محدود کنید و مطمئن شوید که تولید کننده به استانداردهای آمریکای شمالی احترام می گذارد.

عسل

رایج ترین مواد معدنی موجود در آن کلسیم، مس، آهن، منیزیم، منگنز، روی، فسفر و پتاسیم است. همچنین حدود نیمی از اسیدهای آمینه موجود، اسیدهای آلی و ویتامین‌های B کمپلکس، ویتامین‌های C، D و E. موجود است. در نهایت، عسل حاوی طیف گسترده ای از آنتی اکسیدان ها است.

به عنوان یک غذا، عسل را می توان در بسیاری از راه های دیگر برای بهبود سلامت استفاده کرد. دکتر ران فسندن، پزشک بازنشسته و رئیس کمیته عسل و سلامت در آمریکا، متخصص فواید فیزیولوژیکی عسل است.

وی از خواص عسل مانند تنظیم قند خون، کاهش استرس متابولیک و توانایی آن در تنظیم خواب خبر داد. این که عسل قند خون را تنظیم می کند، غیر منطقی به نظر می رسد. اما راز توانایی آن در انجام این کار در تعادل فروکتوز و گلوکز نهفته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.