مصرف سیب درختی امروز تهران موجب رشد غیرعادی مغز می شود

یکی از فواید سیب درختی امروز تهران کاهش ریزش مو است. این به این دلیل است که سیب حاوی بیوتین و B2 است که دو مورد از مطلوب ترین مواد مغذی برای حفظ موهای سالم هستند. بنابراین، روغن دانه سیب به حفظ سلامت مو، تحریک رشد و تقویت ریشه آن کمک می کند.

پیدا کردن تکه های موی خاکستری فقط برای افراد مسن نیست. با استفاده از پلی فنول های موجود در سیب که سلامت مو را بهبود می بخشد و رنگ طبیعی آن را افزایش می دهد، می توان بر خاکستری ظاهری غلبه کرد.

مطالعات نشان داده اند که خوردن یک وعده غذایی غنی از کربوهیدرات قبل از خواب ممکن است سطح تریپتوفان را افزایش دهد که ملاتونین و سروتونین را افزایش می دهد، هورمون هایی که مسئول خواب هستند.

ملاتونین محرک اصلی خواب خوب است. مغز به طور طبیعی هنگام تاریکی ملاتونین تولید می کند که به آرامش و آماده سازی بدن برای خواب کمک می کند.

برخی مطالعات نشان داده اند که ملاتونین را می توان از منابع غذایی مانند سیب به دست آورد. سیب سبز کمترین میزان ملاتونین را دارد: 8.37-17.18 نانوگرم در هر گرم، در حالی که سیب جینکو دارای سطوح بالاتر ملاتونین با میانگین 87.28-105.97 نانوگرم در هر گرم است.

سیب

با این حال، دوز توصیه شده برای ملاتونین 1-5 میلی گرم است و خوردن 100 گرم سیب حدود 0.0106 میلی گرم از آن را تامین می کند. بنابراین، میزان ملاتونین موجود در سیب احتمالا به اندازه کافی زیاد نیست که شما را خواب آلود کند.

سیب حاوی 8 درصد از ارزش توصیه شده روزانه برای ویتامین C است. این ویتامین با مبارزه با رادیکال های آزاد در بدن که می تواند منجر به آسیب سلولی در مقادیر زیاد شود، از سلامتی حمایت می کند.

تحقیقات نشان داده است که التهاب و استرس اکسیداتیو ممکن است طول مدت خواب را مختل کند. بنابراین، افرادی که دارای سطوح بهینه ویتامین C بودند، سطح التهاب و استرس اکسیداتیو کمتری داشتند و 8 ساعت خواب سالم داشتند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.