مردی از ماشین اسباب بازی کنترلی لامبورگینی برای فرستادن نامه به همسرش استفاده کرد

اگرچه ماشین اسباب بازی کنترلی لامبورگینی من تقریباً کل خانه را پوشانده است، اما من هنوز چهار اسباب بازی مورد علاقه دارم، زیرا این چهار اسباب بازی از اسباب بازی های دیگر زیباتر و زیباتر هستند و این دو اسباب بازی دو سه سال است که با من هستند، من به خصوص این دو اسباب بازی زیبا را دوست دارم.

بگذارید اسباب بازی های زیبای خود را به شما معرفی کنم!

اولین اسباب بازی در 4 سالگی بود، وقتی مادربزرگم مرا برای بازی به شانگهای برد، اتفاقاً نمایشگاه جهانی بود و طلسم اکسپو “هایبائو” بود، بنابراین مادربزرگم برای من یک کوچک خرید.

هایبائو کل بدنش آبی آسمانی خیلی خوش قیافه و کمی موهای مجعد داره خیلی نازه هر وقت تکالیفم رو تموم کنم هایبائو کوچولوی ناز رو از روی تخت میگیرم و سپس حوله بالشی ام را بردارید تا آن را مانند یک توده گرد کودک بپیچید و آن را نگه دارید تا با هم تلویزیون تماشا کنید.

اسباب بازی

گاهی اوقات که عصبانی هستم، آن را به این طرف و آن طرف می اندازم، انگار احساس می کنم اشتباه کرده است، همچنین گاهی که با آن کاکائو سگ بازی می کنم، آن را در گوشه ای پنهان می گذارم تا دچار بحران نشویم و گاهی با دوستان خوبم خانه بازی می کنم و بعد فقط بچه با گریه و گریه به دنیا آمد. خیلی آزاردهنده بود، چاره ای جز برداشتن و پرسه زدن نداشتم، “هههه” خندید و بعد گذاشتمش.

من دومین اسباب بازی را در کریسمس وقتی 6 ساله بودم گرفتم. حدس بزنید که او کدام حیوان بامزه است، اما نمی توانید حدس بزنید! سپس یک معما به شما خواهم داد. پریدن و پریدن بسیار بامزه است.

این بار همه اینجا هستند! اسم خرگوش سفید کوچولوی من ناز است، زیرا او بسیار ناز است، بنابراین برای آهنگ رفتن به ناز اسم خوبی گذاشتم، خرگوش سفید کوچولو ناز و پشمالو است، با یک جفت چشمان مشکی نافذ، پاپیون صورتی منبت کاری شده در گوش راست، بینی کوچولو شبیه الماس نقره ای صورتی، دم صورتی کوچولو شبیه یک توپ، رو به بالا و گرد است، همچنین یک گل کوچک زرد و سبز روی گردن وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.