ماشین لباسشویی 7 کیلویی اسنوا باعث جدایی شد

سپس شروع به کاوش در داخل ماشین لباسشویی اسنوا 7 کیلویی نقره ای کرد. (*لطفاً هنگامی که کودک کوچکی نزدیک است، دستگاه را از جریان برق جدا نگه دارید و همیشه در حالی که کودک در حال بررسی وسایل کمکی است، حضور داشته باشید.)

ابتدا متوجه شد که درام یک سوراخ است و شروع به پرتاب اسباب بازی های کوچک داخل آن کرد. این به تقویت مفهوم IN-OUT کمک کرد.

سپس متوجه شد که طبل می چرخد ​​و اسباب بازی های داخل آن همزمان می چرخند. این به ما فرصتی داد تا در مورد مفاهیم موقعیتی UP و Fall DOWN صحبت کنیم. اینها همچنین اولین درس های او در درک اثرات گرانش بود.

ما برای او یک اسباب بازی ماشین لباسشویی در مقیاس کوچک خریدیم تا به او بفهمانیم که یک ماشین لباسشویی در کل چگونه به نظر می رسد.

مجدداً این فرصتی برای یادگیری اشکال – درب گرد، جعبه مربع، برای درک تفاوت بین یک مدل (اسباب بازی) و یک شی واقعی (ماشین لباسشویی) فراهم کرد.

با بزرگتر شدن او شروع کردیم به بازی لباسشویی. او به من کمک کرد تا ماشین واقعی را با لباس های کثیف پر کنم، اما همزمان با مدل اسباب بازی هم بازی می کرد.

این فرصتی برای توسعه SYMBOLIC PLAY بود. زمان یادگیری مفهوم بوی کثیف/بوی- تمیز/تازه بود. او همچنین شروع به کاوش در دکمه‌ها کرد که چه کاری انجام می‌دهند و یاد گرفت که هر دکمه یک عملکرد دارد.

به مرور زمان کار با ماشین لباسشویی را یاد گرفت – در مورد دما یاد گرفت: آب سردتر برای لباس های حساس، آب گرم برای رختخواب.

این همچنین فرصتی برای کار بر روی تمایز لمسی بود: پارچه نرم، ضخیم، ابریشم حساس در مقابل پشم قوی و اشکال: جوراب، تی شرت، شلوار. این به او فرصتی می‌دهد تا روی مهارت‌های مطابقت و مرتب‌سازی کار کند، همچنین درباره ترتیب سایز (بزرگ، بزرگ‌تر، بزرگ‌تر) صحبت کند و شمارش را تمرین کند.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.