لامپ مادر مصنوعی آلبرتینی موجب ریخته شدن پرهای پرندگان در زمستان می شود

اشعه لامپ مادر مصنوعی آلبرتینی ، فوراً به هر جسمی می رسد، آن را جذب می کند و پس از آن به انرژی حرارتی تبدیل می شود. به همین دلیل است که با قرار دادن دست خود در زیر منبع نور، می توانید گرما را در درون خود احساس کنید.

دستگاه هایی از این نوع، محل را با کارایی بیشتری نسبت به بسیاری از آنالوگ ها گرم می کنند و در عین حال انرژی را هدر نمی دهند.

هرچه دستگاه روشن تر باشد، تشعشعات موج کوتاه بیشتری از آن ساطع می شود و پراکندگی اشعه ها بیشتر می شود. به لطف این، می توان اتاق های یک منطقه بزرگ را گرم کرد.

مدل‌های موج بلند آنقدرها روشن نیستند، اما گرمای ظریف‌تر و ظریف‌تری را ساطع می‌کنند. تشعشعات این لامپ ها برای موجودات زنده از جمله انسان مضر نیست مشروط بر اینکه عاقلانه از آنها استفاده شود.

لامپ

انواع مختلفی از دستگاه ها برای اهداف فیزیوتراپی برای درمان بیماری های مختلف استفاده می شود.

بخاری که لامپ مادر مصنوعی آلبرتینی دارد یکی از بهترین راه ها برای گرم کردن بالکن یا آلاچیق است. امواج کوتاه به شما این امکان را می دهد که یک منطقه مناسب را با گرما بپوشانید، در حالی که امواج مناسب نیازی به تجمع در یک مکان خاص ندارند.

این وسایل اغلب در کافه های تابستانی و پیست های رقص در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرند و آسایش و راحتی را برای بازدیدکنندگان فراهم می کنند. کنوکتورهای معمولی یا آنالوگ های تهویه برای این روش مناسب نیستند.

بخاری لوله با پیکربندی در نظر گرفته شده به خوبی با گرمایش اماکن مسکونی و غیر مسکونی مقابله می کند. بیشتر اوقات ، دستگاه ها به دیوار و سقف ثابت می شوند و به همین دلیل حداکثر راحتی را در اتاق ایجاد می کنند.

حتی اگر لامپ گرمایش مادون قرمز بسوزد، تعویض آن فقط 2 دقیقه طول می کشد، که این امر بر راحتی افراد در اتاق تأثیر منفی نخواهد گذاشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.