قهوه گانودرما هات چاکلت که کودکی در صورت نخوردن آن 1 هفته نمیخوابد

راجرز می گوید: «از آنجایی که بدن به دریافت روزانه کافئین عادت می کند، تغییرات فیزیولوژیکی وجود دارد که بدن را با کافئین سازگار می کند و عملکرد طبیعی خود را حفظ می کند.

“مصرف قهوه گانودرما هات چاکلت هیچ سود خالصی برای توانایی ما در کارکرد موثر ایجاد نمی کند، زیرا ما نسبت به این اثر تحمل می کنیم، اما تا زمانی که به مصرف آن ادامه دهید، احتمالاً بدتر نمی شوید.”

او می‌گوید تنها افرادی که از کافئین به نفع خود استفاده می‌کنند، کسانی هستند که به طور منظم آن را نمی‌نوشند. در آن سوی طیف، بسیاری از مردم در مورد اعتیاد به قهوه شوخی می کنند. راجرز می گوید، اما در بیشتر موارد، آنها فقط وابسته هستند.

او می‌گوید: «خطر کم اعتیاد به کافئین وجود دارد اگر آن را از کسی بگیرید، او احساس خوبی ندارد اما شدیداً هوس آن را ندارد.

او می‌گوید که قهوه تفاوت بین اعتیاد، جایی که اجبار برای دریافت دارو وجود دارد، و وابستگی، که عملکرد شناختی مصرف‌کننده مختل می‌شود را نشان می‌دهد، اما برای دریافت آن زیاده‌روی نمی‌کنند.

قهوه

تنها چیزی که قهوه خورها باید از آن آگاه باشند کناره گیری است. او می گوید تنها چیزی که قهوه خورها باید از آن آگاه باشند کناره گیری است. «هرکسی که چند فنجان قهوه در روز می‌نوشد به کافئین وابسته است. راجرز می‌گوید اگر قهوه‌شان را بردارید، خسته می‌شوند و ممکن است سردرد داشته باشند.

این علائم به میزان قهوه ای که فرد مصرف کرده است بستگی دارد، اما معمولا بین سه روز تا یک هفته طول می کشد – در این زمان، کافئین تنها چیزی است که آنها را کاهش می دهد.

به نظر نمی رسد نحوه دم کردن قهوه تان چه با محبت آن را از دانه ای به فنجان دیگر درست کنید یا مقداری پودر فوری در لیوان بریزید ارتباط با سلامتی بهتر را تغییر نمی دهد. با مطالعه مردم در سراسر اروپا، گانتر دریافت که انواع مختلف قهوه همچنان با فواید سلامتی مرتبط است.

«مردم در ایتالیا و اسپانیا یک اسپرسوی کوچکتر می نوشیدند. گانتر می‌گوید: در شمال اروپا، مردم حجم بیشتری قهوه و قهوه فوری می‌نوشیدند. ما انواع مختلف قهوه را بررسی کردیم و نتایج ثابتی را در سراسر کشور مشاهده کردیم، که نشان می‌دهد این موضوع به انواع قهوه نیست بلکه به خودی خود مربوط به نوشیدن قهوه است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.