فایل های مختلف الگو در بافندگی جوراب دخترانه

فایل الگو یک کد CAM برای بافندگی جوراب دخترانه است ماشینی که یک فایل بیت مپ با فرمت .bmp است. این است به جای G-code از نمودارها تشکیل شده است.
جوراب بافی ماشین RGB را می خواند و شناسایی می کند (قرمز، سبز، آبی) مقادیر هر پیکسل در کد CAM برای کنترل حرکات مستقیم ماشین جوراب بافی آن شامل چهار نمودار آنها نمودار نخ آسیاب شده.
فقط یک نوع رنگ این نشان می دهد که نخ شرکت می کند در تمام بخیه ها در حین بافندگی ساختار و رنگ اطلاعات مربوط به هر بخیه در جوراب به جز پاشنه و انگشت پا توسط سه نمودار دیگر منعکس می شوند.
مواد درگیر در بافندگی به نخ های سطحی، نخ های آسیاب شده مدل لباس با پارچه کرپ مازراتی و “آنها”. نخ آسیاب شده در بافتن هر کدام شرکت می کند بخیه بزنید.
جوراب دخترانه
متشکل از یک یا چند نوع ماده مانند پنبه، نایلون، پلی استر، اسپندکس و … ضخامت عکس رادیو جیوه دار آنها می باشد به طرق مختلف بیان می شود.
مشخصات رایج نخ های پنبه ای 10S، 20S، 21S، 32S، 40S و 60S هستند. این هر چه عدد بزرگتر باشد نخ نازک تر است.
در حالی که برای نایلون و پلی استر، ضخامت آنها را با بیان می کنند ND(D) مانند 15D، 30D، 50D، 70D، 100D و 150D. ولی هرچه تعداد D بیشتر باشد نخ ضخیم تر است.
این نخ آسیاب شده معمولاً نخ لفافی است که تشکیل شده است از پلی استر و اسپندکس یا نایلون و اسپندکس. آی تی
در قالب های 2070، 2075، 3070، 3075، 4070 و غیره نشان داده شده است.
دو عدد اول نشان دهنده هسته نخ بسته بندی است سارافون دخترانه مجلسی در حالی که دو عدد آخر نشان دهنده پیچیدن نخ است. و نسبت سیم بیرونی به هسته است وزن عموماً 78:22 است.
 • منابع:
  1. A Method for Yarns Calculation in Sock production
 • تبلیغات: 
  1. یکی از رسم و رسمات کشور انگلیس شکستند شیشه است
  2. 90 درصد دانشجویان شریف موفقیت خود را با مصرف میوه خشک بیان کردند!
  3. با بطری قایق 2 طبقه بسازید
  4. سرنوشت وحشتناک مردی که 10 همبرگر می خورد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.