سرمایه زیاد آینده ای روشن برای 7 نسل بعد شما می سازد

همانطور که می دانید پول نقش مهمی در زندگی انسان ها دارد و سرمایه زیاد می تواند آینده ای روشن برای 7 نسل بعد شما بسازد. در ادامه محصولاتی ارائه شده که با کمک آن ها می توانید ثروتمند شوید.

پارچه ترمه ابریشمی

شاید برای برخی سوال شده باشد که زادگاه ترمه کجاست و بافت ترمه به چه زمانی بر می گردد در واقع بافت پارچه ترمه به دوران صفویه بر می گردد. برخی زادگاه اصلی پارچه ترمه ابریشمی و صنعت ترمه بافی را ایران و برخی دیگر کشمیر می دانند اما هرچه که هست پارچه ترمه در ایران قدمتی چند صد ساله دارد و استعداد و ذوق و شوق ایرانیان در بافت این پارچه باعث شده تا پارچه ترمه به عنوان یکی از محصولات پر طرفدار در ایران و جهان و به عنوان یک محصول صادراتی به شمار رود.

پارچه ترمه ابریشمی

قارچ خوراکی جنگلی

امروزه قارچ های گوناگونی وجود دارد قارچ خوراکی جنگلی یکی از محصولاتی می باشد بدون هیچگونه سم و مواد افزودنی می باشد در فصل بهار و پاییز این محصول برداشت می شود دارای کلاهک قهوه ای با بدنه سفید می باشد. جزء محبوب ترین قارچ صیفی جات در جهان محسوب شده است که در انواع غذا مانند لازانیا سبزیجات و هیچگونه خطری ندارد و در بیشتر جنگلها یافت می شود

قارچ خوراکی جنگلی

سیم افشان تک رشته

از موارد مهم استفاده از سیم افشان تک رشته ارتباط دهی بین سیمهای دیگر می باشد که این نوع سیم از ضخامت 0.25 تا 7 تولید شده و در دسترس می باشد. سیمهای افشان مثل سیم افشان همدان در برابر ضربه و فشار و نیز تغییرات ولتاژی بسیار مقاوم بوده و همچنین نوعی خاص از این سیمها وجود دارند که مناسب مناطق مرطوب بوده و در برابر آب و رطوبت از خود مقاومت نشان می دهد و مانع از ایجاد اتصالی در برق ساختمان می شوند. متاسفانه سیمهای تقلبی در بازار فزونی یافته و از کیفیت بسیار پایینی برخوردار هستند و در کوتاه مدت باعث از بین رفتن کامل سیستم برق کشی ساختمان می شوند

کابل بر

صندلی پلاستیکی

طراحی خاص و بی نظیر میز و صندلی پلاستیکی به شکلی است که می توان از آنها به راحتی در محیطها و فضاهای باز مانند ویلا، باغ، حیاط منزل و حتی فضاهای باز هتلها و رستورانها هم استفاده کرد بدون این که خراب شده و یا بر اثر عوامل محیطی دچار آسیب شوند. می توان گفت علت اصلی فروش بالای میز و صندلی ترک پلاستیکی همین مقاوم بودن و استحکام زیاد این محصول در برابر عوامل مختلف می باشد به طوری که این محصول در مقابل فشار، ضربه و سایر عوامل فیزیکی از مقاومت فراوانی برخوردار است و بسیار محکم می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.