سرقت طلا، لپ تاپ، 600 یورو و دسته چک… برای انتقام از همسرش!


آفتاب نیوز :

با وقوع یک فقره سرقت از منزلی در شمال تهران، رسیدگی به این پرونده با تصمیم گروهی از بازپرسان پلیس آگاهی قرار گرفت.

کارآگاهان در اولین اقدام به منزل مورد نظر مراجعه و پس از تحقیقات میدانی متوجه شدند که سارق با یک کلید وارد منزل شده و طلا و جواهر، 3 عدد لپ تاپ، 600 یورو و یک دسته چک را سرقت کرده است. ، اسناد هویتی همسر مالک به مبلغ بیش از ۷ میلیارد تومان به سرقت رفت.

در مرحله بعد، ماموران با تحقیقات محلی متوجه شدند که همسایه‌ها در حوالی ظهر صاحب خانه را در حالی که او در محل کار بوده است، دیده‌اند و او قصد دارد مخفیانه وارد خانه‌اش شود.

ماموران با استفاده از روش‌های نوین کشف جرم و روش‌های علمی متوجه شدند که مقدار زیادی پول از طلافروشی به حساب مرد جوان واریز شده و همسرش از واریز این پول‌ها بی‌اطلاع است و همین موضوع شک محققین .

با دریافت این مهم، بازپرسان با هماهنگی مقام قضایی تنها مظنون این پرونده را دستگیر و برای تحقیقات مقدماتی به پلیس آگاهی منتقل کردند.

متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی در تحقیقات اولیه منکر جنایتی شد که مرتکب شده بود و اظهارات ضد و نقیضی داد اما با مشاهده شواهد موجود اعتراف کرد که برای انتقام از همسرش و خانواده اش اموال همسرش را به سرقت برده است. آنها قصد طلاق داشتند، مرتکب این اعمال مجرمانه شدند.

گفتگو با متهم

چند سال ازدواج کردی؟

5 سال از ازدواجم می گذرد.

در مورد چه چیزی با همسرتان اختلاف نظر داشتید؟

– دخالت مادرشوهرم باعث شد با همسرم مخالفت کنم.

چرا مادرت تو زندگیت دخالت کرد؟

– نمی دانم اما در هر موضوعی در زندگی ما دخالت می کرد و همسرم را به من مشکوک می کرد.

چه چیزی باعث شد برای سرقت برنامه ریزی کنید؟

– وقتی همسرم درخواست طلاق داد، برای انتقام گرفتن و اجرای آن، نقشه سرقت را طراحی کردم.

چگونه نقشه سرقت را اجرا کردید؟

– می دانستم همسرم صبح برای ورزش به پارک محل می رود، ابتدا طلاها را دزدیدم و … سپس با ایجاد صحنه سعی کردم پلیس را گمراه کنم اما نشد.

با صدور دستور قانونی از سوی مقامات قضایی، متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار بازپرسان پلیس آگاهی قرار گرفت.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
بازار مسکن، کارگرانقتل داریوش مهرجوییمهدی طارمی، پورتوقیمت دارو، ارز دارویی، سرطانشهرهای هوشمند، تحقیقات استراتژیک، انسان گراییسیستم ارزی، موسسه مطالعات استراتژیک، اطلاعات بازاردانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، 2 درصد از بهترین دانشمندان جهان، معاون تحقیقات و فناوریدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، رزرو خوابگاه، دفتر دانشجوییدانشگاه بوعلی سینو فراخوان پذیرش مدرس غربالگری متقاضیانموکب های استان سمنون، راهپیمایی اربعین حسینی، ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنون جناب آقای جابر دوست محمدیان