ساعت سامسونگ واچ زنانه به دلیل تولید اشعه موجب بیماری های پوستی می شود

دستبندهای متصل به نظارت بر فعالیت بدنی روزانه و تندرستی اختصاص داده شده اند. عملکرد اصلی آنها اندازه گیری ضربان قلب، تعداد قدم ها، کالری سوزانده شده یا نظارت بر خواب است.

ساعت سامسونگ واچ زنانه همیشه مجهز به صفحه نمایش نیستند، اما همراه با یک برنامه نصب شده روی تلفن هوشمند کار می کنند. این نرم افزار به شما امکان می دهد به تنظیمات دسترسی داشته باشید و داده های آن را مشاهده کنید.

ساعت‌های متصل که ساعت‌های هوشمند نیز نامیده می‌شوند، باید به عنوان پسوند گوشی هوشمند در نظر گرفته شوند.

آنها نه تنها بسیاری از عملکردهای مرتبط با ورزش و تندرستی را ارائه می دهند، بلکه اعلان ها را نیز نمایش می دهند، به شما امکان می دهند تماس بگیرید و به SMS پاسخ دهید.

همچنین می‌توانید برنامه‌ها را نصب کنید، عکس‌های خود را مشاهده کنید، با تقویم خود مشورت کنید و حتی در تاجرها پرداخت کنید. ساعت های هوشمند با یک سیستم عامل مانند گوشی هوشمند کار می کنند. هر یک از آنها ارگونومی و فروشگاه برنامه خود را ارائه می دهد.

ساعت

Watch OS سیستم عامل Apple Watch است که برای کار هماهنگ با iOS طراحی شده است. این سیستم شامل تمام برنامه های کاربردی از محیط اپل است و دستیار صوتی خود سیری را یکپارچه می کند.

Google سیستم عامل Wear OS  را ارائه می دهد، نسخه ای از Android که برای اشیاء متصل طراحی شده است. همچنین کل اکوسیستم گوگل را ارائه می دهد و دستیار صوتی Google Assistant خود را ادغام می کند. گوگل سیستم خود را به سازندگان مختلف مانند هواوی یا فسیل ارائه می دهد.

تا سال 2021، سامسونگ ساعت های خود را تحت سیستم عامل خود استفاده می کرد. این سیستم که تایزن OS نام دارد، سازگار با اپلیکیشن های اندرویدی بر روی مدل های قدیمی خود ادامه دارد. اما از زمان گلکسی واچ سری 4، سامسونگ سیستم Wear OS گوگل را نیز یکپارچه کرده است.

سایر تولیدکنندگان ساعت های متصل مانند Garmin، Fitbit یا Withings بر اساس سیستم خودشان هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.