رژیم صهیونیستی سازمان ملل دیگر مشروع نیست

به مناسبت پذیرش قطعنامه ضد صهیونیستی در مجمع عمومی

آفتاب نیوز :

گیلود آردون نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل گفت: همه می بینیم که سازمان ملل مشروعیت ندارد.

به گزارش سایت شبکه «روسیه الیوم»، وی افزود: این سازمان با هدف جلوگیری از وقوع جنایات ایجاد شده است، تظاهراتی که اخیرا شاهد آن بودیم نشان می دهد که متأسفانه سازمان ملل متعهد به تداوم آن است. تراژدی ها، نه برای جلوگیری از آنها. از اتفاق افتادن

آردون در ادامه تلاش برای سرپوش گذاشتن بر جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی در نوار غزه و زیر سوال بردن حق فلسطینی ها در پاسخگویی به این جنایات، گفت: اسرائیل پس از هولوکاست و به گفته وی اکنون شاهد بزرگترین “نسل کشی” بود. به گفته اکثریت، خانواده سازمان به اصطلاح ایالات متحده حق محافظت از خود را ندارند.

وی همچنین گفت: هیچ مذاکره و بحثی وجود نخواهد داشت. ما روی دست نخواهیم نشست و اجازه نخواهیم داد که آنها (مقاومت غزه) دوباره مسلح شوند. ما اجازه این کار را نخواهیم داد. تنها راه رسیدن به این هدف، از بین بردن توانایی های حماس است.

این بیانیه پس از تصویب پیشنهاد اردن برای آتش بس بشردوستانه در غزه توسط مجمع عمومی سازمان ملل متحد با 120 رای مثبت در مقابل 14 رای مخالف و 45 رای ممتنع اعلام شد. این قطعنامه خواستار «آتش بس فوری و دائمی برای پایان دادن به درگیری» شده است.

این قطعنامه غیرالزام آور شامگاه جمعه در حالی به تصویب مجمع عمومی سازمان ملل رسید که 15 کشور عضو شورای امنیت سازمان ملل چهار بار موفق به تصویب قطعنامه در مورد مناقشه حماس و رژیم صهیونیستی نشدند.

جنگ رژیم صهیونیستی در نوار غزه از آغاز عملیات الاقصی وارد بیست و دومین روز خود شده است و ارتش رژیم صهیونیستی شب گذشته حملات زمینی خود را به نوار غزه گسترش داد اما گروه های مقاومت نیز با دشمنان روبرو شدند. . حمله زمینی

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما