روش بهینه‌سازی فرآیند تولید تخمه آفتابگردان

یکی از این راه‌ها برای بهینه‌سازی فرآیند تولید محصول نهایی لباس چرم دخترانه است فن آوری مخلوط کردن دانه ها با آب و سانتریفیوژ کردن.
دانه ها به منظور حذف رطوبت خارجی از دانه های آفتابگردان با استفاده از دستگاه های چرخان مارپیچ حمل و نقل.
بهبود فرآیند فن آوری بارگیری دانه ها در ظرف، مرطوب کردن دانه ها، تخلیه بذر، حذف آب آلوده با ناخالصی ها، از بین بردن رطوبت خارجی از تخمه های آفتابگردان بوده.
این تخمه ها را با سانتریفیوژ و تامین دانه ها به انبارها برای بو دادن توسط توسعه یک دستگاه شستشوی جدید بر اساس کار حمل و نقل مارپیچی چرخان بدن یک کار فوری و حیاتی است.
راه حل این مشکل از اهمیت بالایی برخوردار رب انار است روش مکانیزه کردن فرآیندهای کار فشرده و کاهش هزینه ها در تهیه دانه های آفتابگردان، به دست آوردن محصولات با کیفیت بهبود یافته.
تخمه آفتابگردان
نمودار شماتیک و طراحی دستگاه شستشو رسیدن به خاک سفت در دفینه و سانتریفیوژ آفتابگردان دانه های توسعه یافته توسط ما در شکل 1 زیر نشان داده شده است. فرآیند کار دستگاه شستشو به شرح زیر انجام می شود:
دانه های خشک 6 از طریق دروازه 7 وارد محفظه 14 می شود و توسط فنر 18 از سینی 15 وارد می شود سانتریفیوژ، به سمت بالا می رود.
از رطوبت خارجی آزاد می شود و از طریق سینی 11 وارد خط خوراک؛ آب آلوده با ناخالصی های سنگین توسط یک مارپیچ چرخان 19 تخلیه می شود به فاضلاب.
ناخالصی های سبک شناور بالای آب توسط مارپیچ 16 از بین تعبیر خواب تخمه آفتابگردان می رود تا حدی با آب به فاضلاب (برای جلوگیری از افتادگی مارپیچ ها در داخل مارپیچ، هسته ها کشیده می شوند).
 • منابع:
  1. Hydrothermal treatment of sunflower seeds in grain washing machines with spiral screw devices
 • تبلیغات: 
  1. تخمه آفتابگردان را بجای نمک استفاده کنید
  2. تجارتی که اقتصاد جهان را تکان داد
  3. محصولی که برای همیشه پوست شما را بیمه می کند!
  4. در کنارتان هستیم تا به اوج سرمایه برسید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.