روشی که ارزش ریال را بیشتر از دلار می کند

امروزه در دنیای اقتصاد همه بر این باور هستند که ریال ارزش زیادی ندارد و درآمدها کاهش یافته است. برخی از این وضعیت با هوشمندی نهایت استفاده را کرده و به بهترین شکل درآمد زایی می کنند. در این مطلب محصولاتی به شما معرفی می شود که با کمک آن ها می توان ارزش ریال را بیشتر از دلار کرد.

کابل برق مفتولی

انواع مختلف سیم و کابل برق مفتولی چهار رشته در کشورمان طراحی و تولید می شود و جهت رفع نیازهای مختلف کارایی دارند همراه با ویژگی ها و کاربرد های آن درون این سیمها ۴ رشته سیم از جنس مس وجود دارد که بیشتر به شکل مفتول هستند آنها دارای روکشهایی از جنس pvc بوده و برای مدت زمان زیادی مورد استفاده قرار می گیرند، سایز این کابلها متفاوت بوده و در حد نرمال هستند.

کابل برق

ظروف پلاستیکی

یکی از پرکاربردترین لوازم و وسایل آشپزخانه ظروف پلاستیکی است که در انواع مختلف، مدلهای جدید و در انواع سایزهای بزرگ و کوچک در بازار و فروشگاه ها وجود دارند. زمانی که از لوازم آشپزخانه صحبت می شود، ممکن است به ظروف پلاستکی چندان اهمیتی داده نشود و تصور کنید که وجود این ظروف خیلی هم مهم نیست اما وقتی که برای کار کردن و آشپزی کردن به آشپزخانه می روید متوجه می شوید که وجود ظروف پلاستیکی بسیار مهم است و کارایی زیادی دارد.

ظروف پلاستیکی

گلدان سفالی دیواری

خاک رس به صورت طبیعی از زمین استخراج می شود و طی مراحلی خاص به خاک مخصوص سفالگری تبدیل می شوند. گلدان سفالی دیواری را می توانید برای حیاط و یا داخل ساختمان خود استفاده نمایید و آن را طبق سلیقه شخصی و محیطی که قرار است گلدان بر روی آن نصب شود انتخاب نمایید. گلدانهای سفالی دارای ظرافت خاصی هستند که می تواند در مرور زمان در محیطهای آب و هوایی مختلف مورد آسیب قرار بگیرد. گلدانهای سفالی در قسمت انتهایی خود دارای زهکشی هستند که باعث می شود آب اضافی موجود در خاک از این قسمت خارج شود.

گلدان سفالی دیواری

گوجه فرنگی صادراتی

در حال حاضر کشت گوجه فرنگی به دو صورت سنتی و گلخانه ای صورت می گیرد، طبق تحقیقات انجام شده گوجه های ارگانیک از لحاظ صادراتی ارزش بیشتری دارند، بیشتر گوجه های ریز و گلخانه ای برای مصرف شخصی و پختن رب گوجه استفاده می شود. شاید برایتان جالب باشد بدانید سهم سالانه صادرات گوجه فرنگی صادراتی در جهان به عدد 13.5 میلیارد دلار می رسد که این آمار به طور سالیانه در حال افزایش می باشد. کشورهایی مثل اسپانیا، ایتالیا و هلند بیشترین سهم صادرات جهان را در حوزه این محصول به خود اختصاص می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.