راهنمای جامع علامت اختصاری میلگرد در ایران اصفهان آهن

شرکت فولاد سپهر ایرانیان درزمینهٔ تولید میلگرد صنعتی و فلزات ذوب و نورد فعالیت دارد، شاخه اصلی فعالیت این شرکت فلزات می باشد. در کارخانه فولاد سپهر ایرانیان میلگرد آجدار در گرید A2 و A3 تولید می‌شود. نحوه تشخیص میلگرد الماس تاکستان حروف AT هستند که به‌صورت عمودی بر روی میلگرد درج شده‌اند و پایین‌تر از آن‌ها حروف مرتبط با نوع آج و روش تولید میلگرد درج شده است.

روش تشخیص اصالت میلگرد مجتمع فولاد روهینا، علامت اختصاری ROUHINA است که مانند تصویر فوق بر روی میلگرد حک شده. روش تشخیص اصالت میلگرد مجتمع فولاد آریا ذوب، علامت اختصاری ARIA مانند تصویر فوق بر روی میلگرد حک شده است. در ادامه به معرفی و بررسی علامت اختصاری میلگرد کارخانه‌های کشور می‌پردازیم. با توجه به اینکه میلگرد آلیاژی CK45 و ورق CK45 از قیمت بسیار مناسبی برخوردار بوده و مزایای مختلفی را در اختیار کاربر قرار می‌دهند، این دو متداول‌ترین محصولات تولیدشده از فولاد CK45 به شمار می‌روند.

میلگرد ck45 فولاد شمس

ساعت کاری م… شرکت نیکنام فلز قرن با بیش از سی سال سابقه در زمینه مشاوره و فروش فولاد های آلیاژی شامل فروش فولاد گرمکار ، فروش فولاد سردکار ، فروش فولاد فنری ، فروش… کارخانه آریان یکی از بزرگترین تولید کنندگان مقاطع فولادی در ایرانو خاورمیانه است این شرکت بزرگ بیش از ۱۰۰۰ پرسنل دارد و به صورت مستقیم و غیر مستقیم در منطقه و فرامنطقه کارآفرینی می کند. مواد اولیه مورد نیاز مجتمع نورد فولاد کسری از بهترین تولید کنندگان داخلی و همچنین خارجی نظیر مجتمع فولاد خوزستان، فولاد هرمزگان، فولاد مبارکه تو یا از کشور پهناور روسیه تامین می‌شود. مواد اولیه به شکل اسلب و تحت نظارت دقیق و موشکافانه بازرسان کنترل کیفی بررسی و تامین می‌شود. علاوه بر کربن- ساختار فولاد ck45 دارای .عنصرهای سیلیسیم (25 صدم درصد) و منگنز (65 صدم درصد) است.

مواد اولیه ای که در این کارخانه مصرف می شود فولادی است و توسط کارخانه های فولاد سازی با ریخته گری مداوم تامین می شود. شرکت آریا ذوب با شعارچهره ماندگار کیفیت ایران در سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را در عرصه فولاد کشور شروع کرد. این مجموعه با بهره گیری از فناوری های به روز کشور و پرسنل متخصص و متعهد و دارابودن گواهینامه ها و تاییدیه های نهاد های مختلف ملی و بین المللی، برای محقق کردن هدف خودکفایی کشور در زمینه محصولات فولادی تمام تلاش خود را به کار بسته است. اینک این شرکت توانایی ساخت حدود ۵۰۰ هزار تن از انواع میلگرد را در سال دارد و این افتخار را داشته است که به طور مستقیم برای بیش از ۴۰۰ نفر اشتغال ایجاد کند. کارخانه فولاد غرب آسیا، یکی از کارخانه‌های مهم کشور در زمینه تولید ورق روغنی است که در سال ۱۳۸۳ تاسیس شد.

میلگرد ck45 فولاد شمس

این کارخانه تولیدات خود را در قالب میلگردهای استاندارد از سایز ۸ تا ۳۲ عرضه می‌کند. شمش‌های اولیه کارخانه میلگرد ابرکوه یزد توسط مجتمع صنعتی و معدنی چادرملو انجام می‌شود. شرکت آهن ملل تامین کننده آهن آلات پروژه های عمرانی شرکت های دولتی و خصوصی می باشد. این شرکت ارائه کننده انواع محصولات فولادی با بهترین قیمت در بازار آهن ایران است. ارسال سریع سفارشات به سراسر کشور در کوتاه ترین زمان از جمله خدمات برجسته آهن ملل می باشد. انواع شمش فولادی به سه دسته بیلت، بلوم و اسلب تقسیم می شوند که بیلت و بلوم بیشتر در تولید مقاطع فولادی و اسلب در تولید انواع ورق کاربرد دارد.

  • میلگرد ساده شمس گل‌آذین جزو فولادهای نرم بوده و استفاده از آن در ساختمان‌سازی منجر می‌شود تا مقاومت بتن افزایش پیدا کند.
  • علامت اختصاری میلگرد ذوب آهن اصفهان ESCO است که روش تولید و نوع آج آن به‌صورت CU بعد از حروف مربوط به نام کارخانه درج شده است.
  • آلیاژ های 70cr2, ck45, mo40, 7131,7711,st52,st60,A105,…

به‌منظور تشخیص علامت اختصاری میلگرد کویرکاشان، کافی است عبارت KAVIR را بر روی میلگرد مشاهده کنید. کارخانه نورد ایوان غرب یکی از بزرگ‌ترین تولید کنندگان میلگرد در غرب کشور است. مجتمع فولاد شاهرود در سال ۱۳۸۰ به‌عنوان یک شرکت تولیدی به ثبت رسید و در سال ۱۳۸۵ با ظرفیت تولید سالیانه ۲۰۰ هزار تن میلگرد مورد بهره برداری قرار گرفت.

از آنجایی که قیمت درج شده در پیش فاکتور به صورت تقریبی می باشد، بدهکار یا بستانکار بودن مشتری بعد از مرحله بارگیری مشخص می شود. در این حالت اگر مشتری بستانکار باشد، بلافاصله اضافه مبلغ به ایشان عودت می شود و در صورت بدهکاری، قبل از دریافت بار باید آن را تسویه نماید. کارخانه های تولید شمش فولادی در شهرهای مختلف قرار دارند که مهم ترین آن ها شهرهای اصفهان، اهواز، کرمان یزد، قزوین، ساوه، تبریز، مشهد و سمنان می باشد. از جمله کارخانه های تولیدکننده شمش نیز می توان به کارخانه ذوب آهن اصفهان، فولاد خوزستان، آهن و فولاد ارفع یزد و فولاد سیرجان اشاره کرد.

طریقه تشخیص میلگرد فولاد پرشین، علامت حک شده (PSG) بر روی میلگردها می باشد. طریقه تشخیص میلگرد فولاد آناهیتا گیلان، علامت حک شده (AG-JU) بر روی میلگردها می باشد. طریقه تشخیص میلگرد فولاد آریا ذوب، علامت حک شده (ARIA-CT) بر روی میلگردها می باشد. طریقه تشخیص میلگرد کارخانه فولاد اروند، علامت حک شده (ARVAND-CT) بر روی محصولات است.

روش میلگرد آجدار A2 و A3 به قیمت کارخانه و تحویل فوری بورس ورق آلیاژی و صنعتی ورق ضد سایش (Mo40 ، Ck45 Ck60 ، هاردوکس… میلگرد های فولادی جهت صنعتی (Ck45 ،Mo40 ،St52 ،Vcn ) فروش مواد اولیه شمش (اهن اسفنجی – قندله… فروش میلگرد آجدار A2 و A3 به قیمت کارخانه و تحویل فوری

وزن شمش فولادی به عنوان یکی از مشخصات مهم این محصول باید قبل از خرید مورد توجه قرار گیرد. یکی از دلایل اهمیت وزن شمش نیز ارتباط مستقیم این پارامتر با قیمت شمش است. برای محاسبه وزن شمش می توانید از فرمول مخصوص آن استفاده کنید که در صفحه زیر، ویدئوی آموزشی آن را قرار داده ایم. میلگرد ساده fooladshams.com انواع ورق استیل 304 ،316 ،321 ،309 ،310 ،430 و 4841 انواع استیل بگیر و نگیر ، خشدار… شرکت صبا فولاد زاگرس با احداث مجتمع صنعتی در دو فاز تولید مقاطع فولادی و فولاد سازی گام بزرگی در راستای افزایش تولیدات داخلی در شهرک صنعتی سفید دشت چهار محال و بختیاری ایفا می‌نماید.

روش شناسایی میلگرد کارخانه فولاد آناهیتا گیلان، علامت اختصاری میلگرد AG حک شده است و دو حرف بعدی نشانگر نوع آج و روش تولید آن است. از آنجایی که این حروف و اعداد، در اصل، شناسنامه‌ی کلی میلگرد هستند، شناخت کامل آن‌ها امر بسیار مهمی است. طریقه تشخیص میلگرد فولاد نورد گیلان، علامت حک شده (NFGCO-UJ) بر روی میلگردها می باشد. طریقه تشخیص میلگرد فولادشمس سپهر، علامت حک شده (SSS-TC) بر روی میلگردها می باشد. طریقه تشخیص میلگرد فولاد سپهر ایرانیان، علامت حک شده (FSI-TC) بر روی میلگردها می باشد.

میلگرد ck45 فولاد شمس

در انتهای علامت اختصاری برخی از کارخانه‌ها حروف CO درج می‌گردد که این حروف مخفف کلمه انگلیسی COMPANY به معنی شرکت است. قبل از دو حرف اختصاری انتهایی میلگرد، یک سری حروف اختصاری دیگر نیز درج می‌شود که ممکن است یک حرف و یا حتی بیشتر باشند. به‌عنوان مثال حروف اختصاری CT مندرج بر روی میلگرد زیر، به معنای میلگرد آج 400 با روش تولید ترمکس است. نحوه تشخیص میلگرد امیر کبیر خزر، علامت اختصاری (AKS-CT) حک شده بر روی میلگرد ها می باشد. استفاده از میلگردهای اصل کارخانه ها تا حد زیادی از بروز خسارت ها جلوگیری می نماید. مقاومت مقاطع در برابر نیروهای خمشی و کششی موجود در ساختمان ها، به طور محسوسی به نحوه تولید مقطع بستگی دارد.

هدف اولیه تأسیس این مجتمع، تولید انواع میلگرد فولادی ساده و آجدار A2 و A3 بوده است. علامت اختصاری میلگرد سپهر ایرانیان FSI است که به‌صورت عمودی درج شده و حروف TC مربوط به نوع آج فرایند تولید بعد از آن آمده است. آریان فولاد یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی تماماً خصوصی در ایران و خاورمیانه است.

فولاد کاوه تیکمه داش یکی دیگر از کارخانه‌های بزرگ و معروف غرب کشور است که انواع میلگرد ساده و آجدار را تولید و عرضه می‌کند. میلگرد تیکمه داش قادر است انواع میلگرد آجدار در استاندارد A2 و A3 را تولید کند. برای اطلاع از قیمت میلگرد تیکمه داش و خرید آنلاین محصولات این کارخانه، کلیک کنید. فولاد شمس گل آذین یکی از تولیدکنندگان میلگرد ساده آلیاژی در کشور ایران است که با استانداردهای صنعتی تولید خود را به اتمام می‌رساند.

شرکت آرسیس فولادبه همین دلیل ای برگه را ایجاد کرد که به شکل خیلی زیادی سردرگمی خریداران را کم می کند. میلگرد CK45 یکی از انواع میلگردهای موجود در بازار است که کاربردهای گسترده و متنوعی دارد. این میلگرد به دلیل برخورداری از میزان متوسط کربن، دارای قابلیت جوش‌پذیری مناسب و مقاومت بالا بوده و در برابر ضربه، اصطکاک و کشش نیز مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهد. از این میلگرد در صنایع مختلف از کشاورزی گرفته تا هوا و فضا و ساخت پل‌ها استفاده می‌کنند و به طور کلی می‌توان گفت به دلیل قیمت مناسب و به‌صرفه و مزایای زیاد، این یکی از پرکاربردترین انواع میلگرد است.

فروش انواع تسمه و چهارپهلو ترانس و فابریک چهارپهلو ترانس و تسمه…

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما
این وب‌سایت تنها از تکنولوژی هوش مصنوعی برای تولید محتوا استفاده می‌کند و ما هیچ گونه توصیه‌ای برای استفاده از آن نداریم.