دختری بخاطر نخریدن پته رومیزی عسلی 20 سال با خانوادش قهر بود

روی میزی که به عنوان دونده میز نیز شناخته می شود، راهی عالی برای زیباتر کردن میز و اضافه کردن سبک به اتاق است. آنها شبیه رومیزی هستند و دور لبه میز می پیچند و روی آن را بدون پوشش می گذارند.

پته رومیزی عسلی معمولاً در پارچه ای انتخاب می شوند تا با دکوراسیون موجود مطابقت داشته باشند. آنها اغلب دارای چین های جعبه ای، آکاردئونی، و چین دار هستند.

رومیزی باکیفیت می توانند محافظت بیشتری در برابر نشت که می تواند باعث ایجاد لکه یا آسیب شود، ایجاد کند. میز دونده ها معمولا در مناسبت های خاص یا به عنوان بخشی از چیدمان میز دقیق تر استفاده می شوند.

رومیزی یا تشک رومیزی پوشش یا پدی است که بر خلاف رومیزی بزرگتر که کل سطح را می پوشاند، یک مکان جداگانه را تعیین می کند.

رومیزی

تخت‌خواب‌ها بسته به کاربرد مورد نظرشان از مواد مختلفی ساخته می‌شوند: برای محافظت، تزئین، یا ارائه فلر ناهارخوری. تخت‌خواب‌های رستوران‌ها اغلب از پارچه یا وینیل بافته می‌شوند، بنابراین می‌توان آن‌ها را به راحتی با آب و صابون پاک کرد و در هوا خشک کرد.

رستوران‌های خوب نیز روی تخت‌خواب‌ها را با میز و ظروف شیک یا بشقاب‌های شیک می‌پوشانند. آنها باید قابل اعتماد باشند و برای استفاده تجاری برای مدت طولانی دوام داشته باشند.

اگر برای انتخاب اندازه مناسب به کمک نیاز دارید، از ابزار راهنمای اندازه پارچه رومیزی ما برای سفره های گرد، مربع و مستطیل استفاده کنید.

به هر نوع سفره ای که نیاز دارید، به مجموعه عظیم ما از ملحفه های رومیزی برای مراسم عروسی، پذیرایی عروسی، رستوران ها، ضیافت ها و موارد دیگر نگاه کنید. امروزه انواع مختلفی از ملحفه های رومیزی در بازار موجود است.

اگر برای انتخاب رومیزی مناسب برای کسب و کار خود به کمک نیاز دارید، لطفاً از دوشنبه تا جمعه از ساعت 8:30 تا 5:00 بعد از ظهر به وقت شرق با تیم خدمات مشتری فروشگاه دایرکت نساجی تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.