تخت بیمارستانی تمام اتوماتیک دیسک کمر شما را درمان می کند

که می‌تواند هنگام شروع حرکت بیمار در تخت بیمارستانی تمام اتوماتیک و قبل از خروج واقعی که برای برخی موارد ضروری است، به کارکنان هشدار دهد. عملکرد CPR در صورتی که سرنشین تخت به طور ناگهانی نیاز به احیای قلبی ریوی داشته باشد.

برخی از تخت‌های بیمارستانی عملکرد CPR را به شکل یک دکمه یا اهرم ارائه می‌کنند که با فعال شدن آن، سکوی تخت را صاف می‌کند و در کمترین ارتفاع قرار می‌دهد و تشک بادی تخت را خالی و صاف می‌کند (اگر نصب شده) ایجاد یک سطح سخت مسطح لازم برای تجویز CPR است.

تخت ها را می توان در سر، پاها و تمام ارتفاع آنها بالا و پایین برد. در حالی که در تخت‌های قدیمی‌تر این کار با لنگ‌هایی که معمولاً در پای تخت یافت می‌شوند انجام می‌شود، در تخت‌های مدرن این ویژگی الکترونیکی است.

امروزه، در حالی که یک تخت تمام برقی دارای ویژگی های بسیاری است که الکترونیکی است، یک تخت نیمه برقی دارای دو موتور است، یکی برای بالا بردن سر و دیگری برای بالا بردن پا.

بالا بردن سر (که به عنوان موقعیت فاولر شناخته می شود) می تواند مزایایی را برای بیمار، کارکنان یا هر دو فراهم کند. موقعیت فاولر برای نشستن بیمار به صورت عمودی برای تغذیه یا فعالیت های خاص دیگر استفاده می شود، یا در برخی بیماران می تواند تنفس را آسان کند یا ممکن است به دلایل دیگر برای بیمار مفید باشد.تخت

بالا و پایین بردن ارتفاع تخت می تواند به رساندن تخت به سطحی راحت و راحت برای داخل و خارج شدن بیمار و یا کار مراقبین با بیمار کمک کند.بالا بردن پاها می تواند به سهولت حرکت بیمار به سمت تخته سر کمک کند و همچنین ممکن است برای شرایط خاصی ضروری باشد.

ریلهای کناری تخت ها دارای ریل های جانبی هستند که می توان آنها را بالا یا پایین آورد. این ریل‌ها که به عنوان محافظ برای بیمار عمل می‌کنند و گاهی اوقات باعث می‌شوند.

بیمار احساس امنیت بیشتری کند، همچنین می‌تواند شامل دکمه‌هایی باشد که کارکنان و بیماران برای حرکت دادن تخت، تماس با پرستار و یا حتی کنترل تلویزیون برای عملکرد خود استفاده می‌کنند.

انواع مختلفی از ریل های جانبی برای اهداف مختلف وجود دارد. در حالی که برخی از آنها صرفاً برای جلوگیری از افتادن بیمار هستند، برخی دیگر تجهیزاتی دارند که می توانند به خود بیمار بدون محدود کردن فیزیکی بیمار در رختخواب کمک کنند.

ریل های جانبی، اگر به درستی ساخته نشوند، می توانند برای گیر افتادن بیمار خطرآفرین باشند. در ایالات متحده، بیش از 300 مرگ در نتیجه این بین سال های 1985 و 2004 گزارش شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.