با ترکیب زردچوبه و قهوه استارباکس شیشه ای می شود مرگ موش تولید کرد

ترکیب زردچوبه با کمی فلفل سیاه و افزودن آن به یک فنجان قهوه می تواند به هضم غذا کمک کند، از سم زدایی کبد حمایت کند و علائم افسردگی را کاهش دهد.

افزودن کاکائو خام و ارگانیک به قهوه استارباکس شیشه ای می تواند فشار خون را کاهش دهد، کلسترول بد را کاهش دهد، کلسترول خوب را افزایش دهد، خلق و خو را تقویت کند و علائم افسردگی را درمان کند.

افزودن این افزودنی های مغذی به قهوه می تواند مزایای سلامتی آن را افزایش دهد. همچنین مهم است که افراد به یاد داشته باشند که قهوه را به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی متعادل بنوشند.

نوشیدن بیش از حد قهوه همراه با یک رژیم غذایی ناسالم می تواند عوارض جانبی نامطلوبی ایجاد کند، اما نوشیدن مقدار متوسط قهوه همراه با غذاهای سالم و آب فراوان می تواند سلامت، خلق و خو، تمرکز و سطح انرژی را افزایش دهد.

اگر دانش آموزان بخواهند بیشترین فواید را ببرند، تسلط بر هنر مصرف قهوه مهم است. قهوه می تواند تمرکز، سطح انرژی، خلق و خو و عملکرد شناختی فرد را افزایش دهد.

تصور کنید که با روحیه ای شاد به کلاس صبحگاهی خود راه می روید، یادداشت های فوق العاده ای می گیرید و امتحان بعدی خود را پشت سر می گذارید. اگر قهوه را به طور موثر بنوشید، می تواند به تلاش شما برای رسیدن به این هدف کمک کند.

از مصرف قهوه برای تقویت جلسات مطالعه آخر شب خودداری کنید و در عوض از آن برای سوخت صبحگاهی خود استفاده کنید. قبل از اولین کلاس روزانه خود از کافه بار دانشگاه خود دیدن کنید تا انرژی و تمرکز خود را افزایش دهید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.