اهدای پالتو پوست رایگان به سرپرستان خانواده در ترکیه

باید گفت پالتو پوست سمور طرفداران خاص خود را داشتند. ساخته شده از پوست سمور به رنگ قهوه ای تیره یا سیاه، تقریباً هر مردی که رانندگی می کند یا موتور سوار می شود، یکی را می پوشد.
ماشین‌های اسپرت کانورتیبل بی‌تکه مورد حسادت هر مرد حومه‌شهری بود که آرزوی فرار از زندگی تجاری شرکتی را در راه خانه داشت.
پوشیدن یک ژاکت چرمی به او حس آزادی جوانی می داد، چرم آن را به ضد بادترین و بادوام ترین انتخاب نیز تبدیل کرده است. آسترهای زیپ دار باعث می شود شستن آنها در خانه آسان شود.

پالتو پوست با رنگ مشکی مناسب موتورسیکلت با زیپ در مرکز، جیب بریده سینه، جیب تک دکمه ای و کمربند پایین با جوانان شورشی همراه شد، حتی اگر آنها واقعاً موتورسیکلت سوار نمی شدند. برای گریس های راکابیلی، این سبک پوشیدنی است.

پالتو

اولین باری که یک هنرپیشه هالیوودی در یک فیلم معروف پالتو بارانی را طراحی کرد، توسط مارلون براندو در فیلم The Wild One بود.

شخصیت براندو در فیلم یک عضو باند خطرناک و در عین حال جذاب بود که حس لباس پوشیدن بسیار خوبی داشت. این به زودی توسط جیمز دین خوش‌تیپ و دل‌سوخته دنبال شد که این سبک را در شورشی بدون دلیل به رخ کشید.

به این ترتیب، هالیوود نقش مهمی در تاریخ ژاکت‌های چرمی ایفا کرد و این گرایش را بیشتر تشویق کرد که توده‌ها را در دست بگیرد. به دلیل این اقتباس از کت های چرمی توسط شورشیان هالیوود بود که کت ها شروع به تداعی شخصیت پسر بد کردند.

همانطور که هالیوود به پتانسیل نمادین ترین روندهای تمام دوران پی برد، پالتو پوست گرگ به زودی تبدیل به چیز جالب بعدی برای طرفداران صفحه بزرگ شد.

 • منابع:
  1. THE EVOLUTION OF LEATHER JACKETS
 • تبلیغات: 
  1. راه هایی که شما را به ثروت نزدیکتر می کند
  2. با این روش ها یک فرد شاد در جامعه باشید
  3. چرا قیمت سرامیک رو به افزایش است؟
  4. معرفی چند ایده خلاقانه برای تبلیغات!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.