انگور فرنگی سفید در مراسم خاکسپاری ملکه انگلیس پخش شد

و همان طور که انگور فرنگی سفید سطح بالای قند خون با دیابت نوع 2، بیماری قلبی، سکته مغزی، زوال عقل و بسیاری از بیماری های دیگر مرتبط است (34 منبع معتبر، 35 منبع معتبر، 36 منبع معتبر).

انگور فرنگی دارای خواص متعددی است که ممکن است به کنترل قند خون کمک کند. اولاً، فیبر بالایی دارند، که جذب قند را در جریان خون شما کند می کند و از افزایش سطح قند خون جلوگیری می کند (منبع مورد اعتماد).

علاوه بر این، مطالعات لوله آزمایش نشان می دهد که عصاره انگور فرنگی یک مهار کننده آلفا گلوکوزیداز است. این بدان معنی است که به آنزیم های خاصی در روده کوچک شما متصل می شود و از انتقال قند از روده به جریان خون شما جلوگیری می کند (منبع مورد اعتماد).

در نهایت، انگور فرنگی حاوی اسید کلروژنیک است که ممکن است جذب کربوهیدرات را کند کند و به کاهش سطح قند خون بعد از وعده های غذایی نشاسته ای کمک کند (منبع معتبر).

با این حال، علیرغم نتایج امیدوارکننده، تحقیقات بیشتری در مورد تأثیر انگور فرنگی بر سطح قند خون مورد نیاز است. انگور فرنگی میوه ای مغذی و کم کالری است که سرشار از ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان است.

اگرچه تحقیقات در مورد انگور فرنگی به طور خاص محدود است، بسیاری از مواد مغذی موجود در این توت ها با مزایای سلامتی قابل توجهی مرتبط هستند.انگور

این موارد شامل کاهش سطح قند خون، کلسترول و فشار خون و همچنین کاهش خطر ابتلا به سرطان، دیابت، بیماری قلبی و بیماری‌های مرتبط با سن است.

انگور فرنگی میوه‌ای فوق‌العاده و سالم است که می‌توان آن را به عنوان میان‌وعده یا افزودنی طعم‌دار در وعده‌های غذایی در رژیم غذایی خود گنجان می شود.

برای حداکثر فواید سلامتی، بهتر است انگور فرنگی را به صورت خام میل کنید. طعم آنها از کاملا ترش تا نسبتاً شیرین، کمی شبیه انگورهای کمی نارس است. هر چه میوه رسیده تر باشد شیرین تر می شود.

برخی از انگور فرنگی ها بسیار ترش هستند، بنابراین اگر می خواهید آنها را تازه بخورید، به دنبال انواع شیرین تر مانند یا باشید. قبل از خوردن توت ها باید آنها را بشویید و آماده کنید. اکثر مردم ترجیح می‌دهند که زیر و روی توت را خرد کنند، زیرا می‌تواند طعم کمی چوبی داشته باشد.

پس از آماده شدن، می توانید انگور فرنگی را به تنهایی به عنوان یک میان وعده سالم میل کنید. از طرف دیگر، آنها را به سالاد میوه اضافه کنید، از آنها به عنوان رویه غلات یا ماست استفاده کنید، یا آنها را در یک سالاد تابستانی تازه مخلوط کنید.

از انگور فرنگی در غذاهای پخته و پخته مانند پای، تارت، چاتنی، کمپوت، مربا و کوردیال نیز استفاده می شود. با این حال، به خاطر داشته باشید که این غذاها اغلب حاوی قند هستند و پخت و پز بسیاری از آنتی اکسیدان ها و مواد مغذی گیاهی مفید را از بین می برد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.