استفاده از فوم شستشو لافارر پوست چرب برای تصفیه آب

وقتی نوبت به شستن صورت می‌رسد، یک تازه‌کار به دنیای مراقبت از پوست فکر می‌کند که در نهایت همه چیز در مورد شستن ناخالصی‌ها از صورت شماست، پس قوام آن چه اهمیتی دارد؟!

این جایی است که این مقاله وارد می شود، جایی که تصویر واضح تری در مورد اینکه کدام پاک کننده های پوست کار می کنند و تفاوت آنها به دست می آید.

بزرگ‌ترین روند، فوم شستشو لافارر پوست چرب کف‌دار است که هنوز در بازار هند مورد بررسی قرار نگرفته‌اند و پس از آن ما شست‌وشوهای صورت مبتنی بر ژل یا حتی شستشوی صورت کرمی داریم. اما آنها چگونه کار میکنند؟

در مورد مراقبت از پوست، گزینه های زیادی در بازار وجود دارد که گیج شدن در مورد اینکه باید روی چه چیزی سرمایه گذاری کنید، طبیعی است. بنابراین در اینجا یک جدایی است: پاک کننده های کف کننده. کف کردن.

فوم

کف صابون یا فوم چیزی است که این دستگاه های پاک کننده شامل می شوند. آنها برای پوست های مستعد آکنه یا چرب بهترین هستند زیرا عمیقا تمیز می شوند و روی پوست نرم هستند.

آنها چربی اضافی صورت شما را می مکند و منافذ شما را تمیز می کنند. آنها به طور کلی در روتین مراقبت از پوست قبل از خواب توصیه می شوند، با این حال، اکثر آنها دارای یک ماده مضر به نام سدیم لوریل سولفات هستند که می تواند برای پوست شما مضر باشد، اما اگر برای شما خوب عمل کند و پوست شما را نشکند، به سراغ آن بروید.

اگر پوست شما به آن واکنش نشان می‌دهد، باید به دنبال پاک‌کننده‌ای باشید که SLS را با اسید آمینه جایگزین کند.

اگر پوست خشکی دارید، تنها راه برای دانستن اینکه آیا برای شما مفید است یا نه این است که یک یا دو بار آن را امتحان کنید. برخی از فرمولاسیون های برند حتی برای زیبایی پوست های خشک نیز رویایی هستند و از این که بدانید برخی از افراد پوست حساس نیز خوش شانس هستند شگفت زده خواهید شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.