استفاده از رب گوجه شیرین عسل برای تولید داروهای گیاهی ضدسرطان

طعم رب گوجه فرنگی شبیه به طعم گوجه فرنگی خشک شده است. کمی ترش است که هنگام پختن سس گوجه فرنگی وجود ندارد. دومی طعمی شبیه گوجه فرنگی تازه است.

همانطور که رب گوجه شیرین عسل غلیظ می شود، طعم بسیار گوشتی به آن می دهد. اغلب به غذاها اضافه می شود تا اومامی به غذا اضافه شود یا طعم مواد دیگر را تقویت کند.

به طور کلی رب گوجه فرنگی را طعمی لذیذ می دانند. اگر در دستور غذا 1 قاشق چایخوری رب گوجه فرنگی نیاز است، نباید بیشتر اضافه کنید. کوچکترین مقدار رب طعمی به غذا می بخشد.

طعم سس گوجه فرنگی شبیه سس گوجه فرنگی تازه است حتی اگر بیشتر اوقات پخته شود. طبیعی است که سس‌های گوجه‌فرنگی فروشگاهی حاوی نمک همراه با سایر ادویه‌ها از جمله پودر پیاز و سیر و انواع سبزی‌ها باشند.

سس گوجه فرنگی خانگی با افزودن پیاز و سیر تازه و روغن زیتون با کیفیت می تواند خوشمزه تر باشد. سس گوجه فرنگی و رب گوجه فرنگی به راحتی در فروشگاه ها خریداری می شود.

رب

در حالی که چند تفاوت بین اقلام خریداری شده در فروشگاه و اقلام خانگی وجود دارد، لیست مواد تشکیل دهنده هر دو محصول گوجه فرنگی زمانی که تصمیم به تهیه یکی یا دیگری در خانه دارید بسیار ساده است.

رب گوجه فرنگی به خاطر طعم ترش معروف است. راز در لیست مواد تشکیل دهنده است. برخلاف رب گوجه فرنگی که طعم خود را از گیاهان و ادویه ها می گیرد، رب گوجه فرنگی حاوی مواد دیگری به جز نمک نیست.

اسید سیتریک موجود در رب گوجه فرنگی طعم ترش و ترش را افزایش می دهد. اسید سیتریک همچنین به عنوان یک نگهدارنده آلی عمل می کند که به جلوگیری از فساد مواد غذایی کمک می کند.

روغن زیتون یک ماده اضافی برای پختن سس گوجه فرنگی در خانه است. لیست مواد تشکیل دهنده سس گوجه فرنگی کمی طولانی تر و “خوشمزه تر” است. در اینجا لیستی از مواد لازم برای تهیه سس گوجه فرنگی خوشمزه وجود دارد:

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.