استفاده از بطری شیشه ای رنگی برای برگرداندن بیمار از ایست قلبی

در آمریکا، بازیافت بطری شیشه ای رنگی تا حد زیادی به دولت و مصرف کنندگان واگذار شده است. شاید همانطور که برخی استدلال می کنند، اگر تولید کنندگان شیشه مسئول بازیافت بودند، این سیستم بهتر کار می کرد. آقای هاس پیشنهاد می کند که صنعت شراب باید برای افزایش استفاده از شیشه بازیافتی تلاش کند.

راه‌حل بهتر و گسترده‌تر از بازیافت، بازگرداندن و استفاده مجدد از بطری‌ها خواهد بود، همانطور که مردم برای دهه‌ها این کار را انجام می‌دادند تا اینکه بطری‌های یکبار مصرف را در دوران پس از جنگ جهانی دوم آغاز کردند.

متأسفانه، به نظر می رسد که مردم آنقدر به راحتی بیرون انداختن اشیا متعهد هستند که چندین آزمایش امیدوارکننده اخیر در مورد بطری های شراب قابل استفاده مجدد به طرز ناگواری شکست خوردند.

در یکی از آنها، Gotham Project، یک شرکت متخصص در فروش شراب کگ به بارها و رستوران‌ها، یک برنامه آزمایشی را در اوایل سال 2021 با گروه کوچکی از خرده‌فروشان و رستوران‌ها در نیویورک، ماساچوست و کلرادو آغاز کرد و شراب را در بطری‌هایی به فروش می‌رساند. بازگردانده شود و چندین بار استفاده شود.

بطری

یک دست سیاه در یک پیراهن سفید، یک بطری تیره شراب سنگین را از روی یک جعبه مقوایی برمی دارد. برچسب سفید بطری می‌گوید “Daisy” و “i” به صورت گل با گلبرگ‌های سفید و مرکز زرد نشان داده می‌شود.

برنامه آزمایشی پروژه گاتهام با بطری های شراب قابل استفاده مجدد پس از یک سال به پایان رسید. مشکل؟ مصرف کنندگان آنها را پس نمی دادند. اعتبار… مگان مک برای نیویورک تایمز

برای انجام این کار، گاتهام باید با مشکلات لجستیکی متعددی دست و پنجه نرم می کرد. خرده فروشان بطری های خالی را کجا ذخیره می کنند؟ آیا مصرف کنندگان باید قبل از بازگشت آنها را بشویید؟

برچسب ها چطور؟ آنها باید با اشکال قدیمی‌تر چسب محلول در آب چسبانده می‌شدند که در شستشو حل می‌شدند نه با پیوند ظاهراً ابدی چسب‌های مدرن. این چالش ها به دلیل یک مشکل بسیار بزرگتر از بین رفتند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.