اداره تامین اجتماعی Asalue صاحب یک ساختمان ویژه خواهد شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر، محمدجواد بازدرهوا در دیدار با محمدهادی رستمیان معاون عمرانی استاندار بوشهر و مهدی رستمی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مسکن ایران بر سرعت بخشیدن به کشور تاکید کرد. روند صدور پروانه ساخت و رفع مشکلات پروژه ساختمان اداری اداره تامین اجتماعی عسلوه را بررسی کرد و گفت: لازم است اقدامات لازم برای تسریع در روند صدور پروانه ساخت برای ساخت این بنا انجام شود. ساختمان شعبه ارائه راهکارهایی برای تسریع در اجرای این پروژه.

وی ادامه داد: به دلیل اینکه حوزه تامین اجتماعی عسلویه به دلیل قرار گرفتن در محیط صنعتی از جایگاه ویژه ای برخوردار است و با توجه به این نقش باید به این بخش کمک های ویژه ای شود.

بازدرخواه یادآور شد: احداث ساختمان ویژه قطعا به روند و کیفیت خدمات رسانی به جامعه هدف سازمان تامین اجتماعی در پایتخت انرژی کمک می کند.

وی افزود: فضای صنعتی و وجود جامعه کارگری عسلویو ایجاب می کند که ساکنان این منطقه ارتباط قوی و ناگسستنی با سازمان تامین اجتماعی داشته باشند.

بزدرهوا گفت: خوشبختانه وام لازم برای پروژه تامین شده و امیدواریم با اتمام به موقع پروژه حوزه تامین اجتماعی عسلوه شاهد بهبود ساختار فیزیکی این مرکز باشیم.

مدیر کل تامین اجتماعی استان بوشهر در پایان از رستیمان معاون عمرانی استانداری بوشهر و رستمی مدیر کل شرکت سرمایه گذاری مسکن ایران در ساخت ساختمان تامین اجتماعی حمایت کرد. شعبه عسلویه و تلاش آنها برای تسریع در ساخت و ساز.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
بازار مسکن، کارگرانقتل داریوش مهرجوییمهدی طارمی، پورتوقیمت دارو، ارز دارویی، سرطانشهرهای هوشمند، تحقیقات استراتژیک، انسان گراییسیستم ارزی، موسسه مطالعات استراتژیک، اطلاعات بازاردانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، 2 درصد از بهترین دانشمندان جهان، معاون تحقیقات و فناوریدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، رزرو خوابگاه، دفتر دانشجوییدانشگاه بوعلی سینو فراخوان پذیرش مدرس غربالگری متقاضیانموکب های استان سمنون، راهپیمایی اربعین حسینی، ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنون جناب آقای جابر دوست محمدیان