آشنایی با روش های کنترل بیماری برای درخت بادام هندی

کنترل بیماری برای درختان بادام هندی در چشم انداز خانه ممکن است ضروری نباشد و نباید شدید باشد. ساده ترین روش برای جلوگیری از مشکلات بیماری، کاشت درختان در آفتاب کامل است.

جایی که گل ها، برگ ها و میوه ها به سرعت پس از بارندگی خشک می شوند. به شاخ و برگ، گل و میوه آب آبیاری نزنید. و درخت را از نظر مشکلات بیماری در فصل گلدهی و باردهی پایش کند.

دو مشکل اصلی بیماری برای درخت بادام هندی در چشم انداز خانه، سفیدک پودری و آنتراکنوز است. هر دوی این پاتوژن های قارچی به خوشه های تازه در حال ظهور، گل ها و میوه های جوان حمله می کنند.

درخت

یک تا دو کاربرد سولفور در اوایل بهار به همراه یک قارچ کش بر پایه مس که زمانی شروع می شود که اندازه خوشه 1/2 کامل باشد و سپس 10 تا 21 روز بعد، شانس تشکیل و تولید میوه را تا حد زیادی بهبود می بخشد.

کنترل شیمیایی موفقیت آمیز دستگاه تولید لیوان کاغذی دست دوم بیماری های ناشی از قارچ ها مستلزم آن است که قبل از بروز عفونت، تمام قسمت های حساس گیاه به طور کامل با قارچ کش پوشانده شوند.

اسپری هایی که بعد از عفونت استفاده می شود دستگاه تولید نایلون در منزل (که از چند روز تا چند ماه قبل از آشکار شدن بیماری رخ می دهد) پیشرفت بیماری را متوقف نمی کند.

اسپری ها باید دوباره استفاده شوند زیرا بافت های جدید در معرض رشد قرار می گیرند و بقایای اسپری در اثر هوازدگی کاهش می یابد.

یک برنامه موفق به استفاده از مقدار مناسب دستبند طلا قارچ کش توصیه شده، استفاده به موقع قبل از احتمال بروز عفونت و پوشش کامل قسمت های حساس گیاه بستگی دارد.

 • منابع:
  1. CASHEW APPLE FRUIT GROWING IN THE FLORIDA HOME LANDSCAPE
 • تبلیغات: 
  1. معجزه خوردن ماهی و خواص آن بر روی بینایی
  2. توقیف دستگاه هموژن کارخانه لبنیاتی که حاوی خون انسان بود
  3. درمان بی عوارض و بی خطر با آلوئه ورا
  4. اعطای نمایندگی رزماری ارگانیک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.